Coś poszło nie tak…

Szukasz fachowca? Nie szukaj!

Fixly to właściwy adres! Porównaj oferty wykonawców i wybierz najlepszą

lub wybierz usługę z kategorii

Znajdź wykonawcę jednej z najpopularniejszych usług

Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Najciekawsze wpisy na naszym blogu

Mieszkanie w stylu vintage - podróż do przeszłości w nowoczesnym wydaniu

Większość z nas lubi słuchać historii z dawnych lat, opowiadanych przy kominku podczas spotkań rodzinnych. Głowa rodziny siada wtedy na honorowym miejscu i długimi godzinami opowiada o czasach swojej młodości i „jak to kiedyś było”. A gdyby tak przenieść trochę tych wspomnień do swoich czterech kątów? Sprawdźmy, jaką historię do opowiedzenia ma styl vintage. Czym charakteryzuje się styl vintage? Podobno im starsze wino tym lepsze. Co...Czytaj więcejArtykuł Mieszkanie w stylu vintage - podróż do przeszłości w nowoczesnym wydaniu pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Budowa domu od podstaw – rodzaje fundamentów

Fundament jest najważniejszym elementem konstrukcyjnym budynku. Jest to podstawa, która ma za zadanie unieść ciężar całego domu poprzez przeniesienie obciążenia na grunt. Gwarantuje stabilność i wytrzymałość budowli, a także zapobiega pęknięciom oraz nierównomiernemu osiadaniu. O tym, jakie wyróżniamy rodzaje fundamentów, dowiemy się w poniższym artykule. Słowniczek pojęć, czyli budowlane abecadło Pojęcia z zakresu budownictwa są dość skomplikowane, dlatego zanim zaznajomimy się z rodzajami fundamentów oraz gatunkami gruntów,...Czytaj więcejArtykuł Budowa domu od podstaw – rodzaje fundamentów pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Jak naprawić spłuczkę od WC?

Ze spłuczki od WC korzystamy przynajmniej kilka razy dziennie, dlatego po dłuższym czasie eksploatacji może dojść do usterki. Zepsuty mechanizm powoduje niepotrzebną utratę wody i tym samym zwiększa rachunek. Na szczęście naprawa spłuczki nie jest skomplikowana i można przeprowadzić ją szybko oraz sprawnie. Jak naprawić spłuczkę? Zanim dojdzie do naprawy spłuczki należy przeanalizować usterkę, poznać jej przyczynę i ustalić miejsce, z którego sączy się...Czytaj więcejArtykuł Jak naprawić spłuczkę od WC? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.