Coś poszło nie tak…

lub wybierz usługę z kategorii

Znajdź wykonawcę jednej z najpopularniejszych usług

Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Najnowsze wpisy na blogu Fixly

Drewniane, plastikowe czy aluminiowe - jakie okna do domu?

Za czasów naszych dziadków decyzja była prosta. Do wyboru była tylko i wyłącznie stolarka okienna z drewna. Następnie nadeszła era plastiku, a wraz z nią masowa wymiana tradycyjnych okien drewnianych na szczelne okna z PCV. Z czasem jednak i to rozwiązanie spowszedniało, a do łask wróciły surowce naturalne. W międzyczasie na rynku pojawiły się nowoczesne oraz wytrzymałe okna z aluminium. Obecnie w gąszczu dostępnych produktów i możliwości można się pogubić. Wszystkie z nich...Czytaj więcejArtykuł Drewniane, plastikowe czy aluminiowe - jakie okna do domu? pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

3 podstawowe błędy popełniane podczas remontu

Mówi się, że remont jest testem dla związku, nigdy nie kończy się na czas i zawsze kosztuje więcej niż planowaliśmy. Każdy doświadczył całego repertuaru emocji z nim związanych. Od euforii na początku, przez katastrofę w trakcie, aż po szczęśliwe zakończenie. U niektórych ludzi samo słowo “remont” wywołuje reakcje obronne. Bywa dużo bardziej kłopotliwy niż urządzanie mieszkania, ale można się z nim oswoić, trzeba tylko wiedzieć jak. Przede...Czytaj więcejArtykuł 3 podstawowe błędy popełniane podczas remontu pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.

Ogrzewanie gazowe w domu - wady i zalety

Podczas budowy każdego domu przychodzi moment, w którym należy wybrać sposób jego ogrzewania. Pomimo wielu nowych rozwiązań, ogrzewanie gazowe nadal jest jedną z częściej wybieranych opcji. Jak wygląda instalacja gazowa w domu i ile kosztuje ogrzewanie domu gazem? Instalacja gazowa w domu zapewnia nie tylko ogrzewanie pomieszczeń, ale także podgrzewanie wody i dopływ paliwa do kuchenki. Aby całość działała sprawnie, wymagany jest kocioł grzewczy -...Czytaj więcejArtykuł Ogrzewanie gazowe w domu - wady i zalety pochodzi z serwisu Blog Fixly.pl - Jak znaleźć sprawdzonego fachowca?.