Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Bartkowiak:

O mnie

Oferuję usługi remontowe i wykończeniowe w zakresie układania ceramiki (płytki ścienne, podłogowe, mozaika). Dodatkowo zamontuję urządzenia sanitarne, zbuduję dodatkowe ścianki w tym również z luksfer oraz wykonam obudowę wanny.

Do pracy podchodzę z zaangażowaniem i profesjonalizmem, a każde zlecenie traktuję indywidualnie.
Wyceny dokonuję na podstawie oględzin. W razie potrzeby chętnie doradzę przy planowaniu remontu i pomogę wybrać odpowiednie materiały.

Łukasz Bartkowiak Opinie

Układanie płytek podłogowych
16 października 2019

Wykonawca wywiazal sie z terminu, bral zaliczki po kazdym dniu pracy aby po wykonaniu zlecenia okazalo sie, ze roznica poziomu na podlodze to ok 15mm a czesc plytek odpada. Poproszony o porpawke prac przestal odbierac telefon i odpisywac na wiadomosci.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
24 sierpnia 2019

Fachowiec na 6. Dokładność, szybka realizacja zlecenia oraz spora branżowa wiedza. Będziemy polecać i sami korzystać z usług Pana w przyszłości.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz BartkowiakWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług