Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Kowalski:

O mnie

Planujesz przeprowadzkę? Chcesz przewieźć swoje rzeczy do skrytki lub magazynu? A może robisz porządki w swoim domu?

Nie ufasz zwykłym tekturowym pudełkom, które mogą się podrzeć, pęknąć a w razie upadku nie ochronią zwartości?

Masz dużo ciężkich przedmiotów i nawet najgrubsze kartony nie zapewnią ich bezpiecznego transportu?

MAM DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE!

Wynajmę solidne pudła z grubego plastiku, które pozwolą Ci przetransportować bezpiecznie i wygodnie Twój dobytek z punktu A do punktu B.

Pudła wykonane są z twardego tworzywa, dzięki czemu są bardzo odporne. Mają pojemność aż 68 litrów, więc pomieszczą naprawdę sporo!

Nośność aż do 60 kg - nie straszny im transport narzędzi, sprzętu kuchennego, czasopism czy książek!

Przezroczysta pokrywa, pozwalająca na identyfikację zwartości bez konieczności otwierania. Dodatkowo jest ona zamykana na zatrzaski, co jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo transportu.

A po wszystkim... pudełka włożysz jedno w drugie dzięki ich konstrukcji lekko zwężającej się ku dołowi. Nie zajmą wiele miejsca w oczekiwaniu na odbiór ani w Twoim aucie jeśli zechcesz zwrócić je sam!

Również odebrać możesz je samodzielnie lub poprosić o dowóz - cena do ustalenia, w zależności od liczby wynajętych pojemników!

Tylko 5 zł za jeden pojemnik z pokrywką!

W razie pytań zapraszam do kontaktu!

Łukasz KowalskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług