Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Kawończyk, WWW.MEBLE.SITE:

O mnie

30 lat doświadczenie w stolarce meblowej.
Ręczna produkcja z dbałością o wszelkie detale.
Wysoce wykwalifikowani montażyści.
Doświadczenie zdobywane w krajach skandynawskich.

Oferujemy dopasowane rozwiązania. Dlatego kluczowym elementem przygotowanej dla Państwa oferty są kuchnie, garderoby, biblioteki, meble łazienkowe.

Meble na zamówienie, w przeciwieństwie do rozwiązań systemowych, są w stanie doskonale wkomponować się w projekt każdego pomieszczenia. Ponadto również ich stylistyka wykończeniowa może być całkowicie dopasowana do indywidualnych oczekiwań. Łazienki na zamówienie, jak również kuchnie, garderoby a nawet biblioteki na wymiar to nie tylko propozycje aranżacyjne, ale przede wszystkim okazja do wprowadzenie do wnętrz rozwiązań eleganckich, funkcjonalnych, pomagających w bardzo praktycznym zaaranżowaniu przestrzeni. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie zatroszczyć się o najmniejszy detal. Starannie dobieramy fronty naszych realizacji, jak również czuwamy nad prawidłową realizacją każdego projektu. Doskonałym tego przykładem są meble angielskie, garderoby na zamówienie lub kuchnie na wymiar, które przygotowujemy.

Piotr Kawończyk, WWW.MEBLE.SITE Opinie

Kuchnia na wymiar
10 czerwca 2019

Wzorowo. Polecam. Pięknie wyszło i dużo taniej niż wyceniała konkurencja.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Kuchnia na wymiar
10 czerwca 2019

Firma zdecydowanie godna polecenia z otwartym sumieniem. Kilka zestawów mebli kuchennych wykonanych starannie z dokładnością o drobne szczegóły.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Kuchnia na wymiar
20 maja 2019

Wykonanie mebli kuchennych na bardzo wysokim poziomie. Widać było bardzo dużą pasję w tym co robią. Przywiązanie do szczegółów podczas montażu. Bardzo profesjonalne podejście do montażu. Sprzątanie za sobą.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Piotr Kawończyk, WWW.MEBLE.SITEWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług