Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z ZRB- Jakubek:

O mnie

KRÓTKO O NASZEJ FIRMIE
Firma Budowlana ZRB Łukasz Jakubek istnieje od 2004 roku (wcześniej pod nazwą Jerzy Jakubek).

Specjalizujemy się w remontach i wykonawstwie od podstaw dachów oraz całych elewacji, łącznie z termomodernizacją i remontem balkonów.

Ponadto proponujemy Państwu kompleksowe wykonanie posadzek (jastrychów) cementowych, mieszanych podajnikami jastrychu typu MIXOKRET, w przystępnych cenach, z wieloletnią gwarancją i nieodległych terminach.

Wsród naszych realizacji nie brakuje zarówno budynków jedno i wielorodzinnych, jak również przemysłowych. Nasze doświadczenie popieramy licznymi referencjami, a na wykonane prace udzielamy zawsze 10-cio letniej, wiążącej gwarancji. Przed zawarciem umowy, otrzymują Państwo od nas kosztorys wykonany na podstawie oględzin bądź projektu, CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE.

Nie jesteśmy tylko wpisem do ewidencji działalności gospodarczej, jesteśmy w tej branży dla Państwa i na Państwa satysfakcji i zaufaniu zależy nam najbardziej.

ZRB- Jakubek Opinie

Remont dachu
18 lutego 2019

Usługa remontu dachu została wykonana profesjonalnie w terminie i bardzo rzetelnie.Firmę oceniam bardzo dobrze i jest godna polecenia.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Adaptacja poddasza
15 lutego 2019

Wykonawca naprawdę godny polecenia!!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont dachu
15 lutego 2019

Firma godna polecenia, profesjonalne podejście do tematu począwszy od szczegółowego kosztorysu, przez fachowe wykonanie, skończywszy na rozliczeniu oraz 10 letniej gwarancji. Polecam wszystkim!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

ZRB- JakubekWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług