Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Parkiety KENIO:

O mnie

Firma z wieloletnim doświadczeniem stolarsko czeladniczym
oferujemy swoje usługi w zakresie sprzedaży podłóg drewnianych profesjonalnego rzemieślniczego montażu oraz doradztwa technicznego.

Posiadamy materiały oraz sprzęt profesjonalny najlepszych producentów.

Wysokogatunkowe drewno pozyskiwane jedynie z wiarygodnych źródeł wysokiej jakości twardości oraz wytrzymałości odpowiednio wykończone .

Świadczymy także sprzedaż profesjonalnej chemii do wykańczania wszystkich elementów oraz wyrobów drewnianych z atestami .

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego Skarbowców 4, Wrocław
nasi doświadczeni sprzedawcy a przede wszystkim rzemieślnicy pomogą dobrać i wykonają podłogę drewniana na wiele lat !

Ponieważ drewno to nasza Pasja !

podłogi na ogrzewania podłogowe, deski warstwowe , dwuwarstwowe , parkiety lite , parkiety dwuwarstwowe, tafle pałacowe, wzory intarsjowane,listwy przypodłogowe ,listwy fornirowane, lakiery nawierzchniowe, lakiery podkładowe, szpachle, bejce , oleje , oleje tarasowe , oleje do podłóg , oleje do schodów drzwi i okien, kleje do podłóg, akryle, kity środki pielęgnacyjne, klamry żywice do betonu

Parkiety KENIO Opinie

Układanie paneli
17 września 2019

Rzetelna profesjonalna ekipa. Polecam prawdziwi rzemieślnicy którzy dobrze znają się na swojej pracy! Jedyni bezproblemowi terminowi i słowni na inwestycji .

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odbiór mieszkania
10 września 2019

Wynająłem firmę Kenio do odbioru mieszkania od developera. Pan przyjechał punktualnie (co nie jest normą) posiadał odpowiednie narzędzia oraz wiedzę merytoryczną z zakresu norm budowlanych. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie paneli
10 września 2019

Firma solidna i rzetelna. Wykonanie usług na najwyższym poziomie. Potrafią dobrze doradzić i poinstruowac klienta. Serdecznie polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Parkiety KENIOWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług