Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Kołosowski:

O mnie

Oferuję usługi remontowe i wykończeniowe wnętrz oraz ogrodnicze. Własną działalność prowadzę od 2017 roku, ale doświadczenie zdobywałem przez wiele lat. Wycenę prac dokonuję na podstawie wcześniejszych oględzin. Potrafię doradzić w doborze materiałów i realizacji remontu. Zlecone prace wykonuję z pełnym zaangażowaniem i terminowo. Po zakończonych pracach pozostawiam porządek. Szczegółowy zakres wykonywanych przeze mnie usług można znaleźć na moim profilu oraz poniżej:
- usługi remontowe wnętrz w zakresie podwieszania sufitów, stawiania ścianek działowych oraz zabudowy z płyty kartonowo-gipsowej wraz z wygłuszeniem i ociepleniem, wykonania gładzi gipsowych, obróbki otworów drzwiowych i okiennych, przygotowanie bruzd i gniazd pod instalacje elektryczne, hydrauliczne i wentylacyjne, przygotowania podłoży pod prace glazurnicze, drobne prace murarskie;
- usługi wykończeniowe mieszkań i domów: malowanie tradycyjne, tapetowanie, zabudowa ścian z cegły retro i kamieni dekoracyjnych, układanie paneli i wykładzin podłogowych z wykończeniem, montaż blatów kuchennych z wycięciem pod zlew i płytę grzewczą, parapetów wewnętrznych i drzwi, montaż punktów elektrycznych, kanalizacyjnych i wentylacyjnych, silikonowanie, składanie mebli (IKEA, BRW itp), montaż karniszy, półek, lamp, luster i wieszaków, montaż okapu, pochłaniacza, podłączenie wentylatora łazienkowego, montaż telewizorów płaskich na ścianach;
- drobne naprawy klamek, zamków, wymiana baterii umywalkowych, wannowych i zlewozmywakowych, naprawa cieknących spłuczek i kranów, wymiana wężyków i zaworków do pralek i zmywarek, wymiana i czyszczenie syfonów;
- usługi ogrodnicze: renowacja małej architektury ogrodowej, tarasów i balkonów, montaż mebli ogrodowych, murowanie donic ogrodowych, renowacja i naprawa ogrodzeń, pielęgnacja zieleni.

Zapraszam do kontaktu

Łukasz Kołosowski Opinie

Złota rączka
14 września 2019

Super kontakt, uśmiech i kultura osobista. A przede wszystkim szybko, sprawnie i czysto wykonana praca. A poza tym Pan Łukasz, jak się okazało, lubi dobra muzykę:) polecam i na pewno jeszcze nie raz poproszę o pomoc właśnie tego Pana :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Malowanie i tapetowanie wnętrz+2 usługi

Szpachlowanie i gipsowanie ścian

Sufit i ścianki działowe

13 września 2019

Pan Łukasz odświeżał u nas ściany połaciowe (usunięta stara farba, gipsowanie, malowanie) oraz sufit w łazience. Mieszkanie zostało profesjonalnie zabezpieczone (mamy wykładziny we wszystkich pokojach), nie musieliśmy niczego wynosić, po rozpoczęciu remontu wyjechaliśmy na wakacje. Spodziewałem się profesjonalnej usługi (fachowiec został polecony) ale jakość pracy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko zostało perfekcyjnie zrobione a w osłupienie wprawił nas pozostawiony porządek, mieszkanie było po prostu czyste! Polecam, Pan Łukasz to jest jakość i klasa sama w sobie!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi elektryczne
10 września 2019

Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz KołosowskiWykonywane usługi

Budowa domu

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług