Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Leśniewski, Kompleks Dom:

O mnie

Oferujemy kompleskowe wykończenia wnętrz pod klucz. Nasza firma poprowadzi inwestycję od początku do końca oferując doradztwo w wyborze materiałów. Współpracujemy z salonami drzwi, płytek i materiałów budowlanych, dzięki czemu szybciej dostosowujemy ofertę dla naszego klienta.
W zakresie wykończenia wnętrz wykonujemy malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż drzwi, montaż wyposażenia łazienek, układanie paneli itp. Przerabiamy i dostosowujemy instalacje do wymagań końcowago użytkownika.
Czas wykończenia stanu deweloperskiego to 3 - 8 tygodni. Jest to uzależnione od ilości prac. Przed rozpoczęciem remontu warto wykonać dokłady plan, ponieważ znacząco skróci to czas realizacji.
Przy pracach zewnętrznych zajmujemy się docieplaniem, tynkowaniem i malowaniem elewacji. Wykonujemy konstrukcje tarasowe z drewna, konglomeratu i płytek.
Jesteśmy legalnie działającą firmą i spisujemy szczegółową umowę, w której będą zawarte warunki rozliczeń, czas realizacji, jak również czynności, które mają być wykonane. Na nasze usługi wystawiamy paragon lub fakturę.

Łukasz Leśniewski, Kompleks Dom Opinie

Szpachlowanie i gipsowanie ścian
7 października 2019

Komunikatywny, słowny i udzielający dobrych porad. Tyle mogę powiedzieć o człowieku, niestety o jego pracy nie mogę nic powiedzieć ponieważ do dnia dzisiejszego nie skorzystałem!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
17 września 2019

Szybki kontakt, terminowość i fachowe wykonanie. Szczerze polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Podłączanie sprzętu AGD
23 sierpnia 2019

Bardzo szybka reakcja na zgłoszenie, wiele cennych wskazówek dotyczących samodzielnej naprawy ekspresu do kawy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz Leśniewski, Kompleks DomWykonywane usługi

Budowa domu

Złota rączka

Obszar wykonywania usług