Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Michalski, TechNet:

O mnie

Zapewniamy profesjonalne wsparcie projektowe i realizacyjne w sektorze elektrycznym oraz IT dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Swoim klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny, terminowość realizacji oraz pełne wsparcie powdrożeniowe. Pochwalić możemy się wieloma realizacjami w woj. łódzkim jak również na terenie całego kraju. Do dyspozycji Naszych klientów oddajemy profesjonalny zespół wdrożeniowo-projektowy oraz handlowy, operujący na najnowszych technologiach dostępnych na rynku krajowym jak również zagranicznym. Zaufały nam takie instytucje jak: Jednostki Samorządowe, Aquaparki, Hotele oraz klienci indywidualni. Nasze realizacje stoją na najwyższym poziomie pod względem wykonania prac i ich późniejszej konserwacji.

Łukasz Michalski, TechNetWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług