Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z FHU JASIEK:

O mnie

Wykonanie i serwis instalacji teletechnicznych. Tv Sat, TV kablowa (UPC, Vectra), sieci LAN, WiFi, technika światłowodowa, przyłącza do budynków.

FHU JASIEK Opinie

Pozostałe usługi elektryczne
28 maja 2019

Firma montowała u mnie antenę, skrzynkę telekomunikacyjną razem z ruterem, podłączeniem okablowania i rozprowadzeniem sygnału po całym domu w gniazdach - tak kompleksowo wszystko na raz. Jestem bardzo zadowolony usługi. O nic nie musiałem się martwić. Tylko uzgodniłem gdzie co ma być i jak chcę aby wyglądało. Resztę doradził i wszystkim zajął się już fachowiec. Wreszcie trafiłem na człowieka, który widać że ma pojęcie o tym co robi i zamontował wszystko sprawnie i tak jak być powinno. I najważniejsze, że wszystko działa i jest ładnie zrobione. Cena bardzo przystępna. Szczerze polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Panie Grzegorzu,
dziękuję bardzo i polecam się na przyszłość

FHU JASIEKWykonawca, Jabłonna, legionowski

FHU JASIEKWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług