Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Ochotnicki, Look - Door System:

O mnie


Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykańczania i remontowania wnętrz- układanie glazury, sufity podwieszane i zabudowy g-k, gładzie, malowanie i tapetowanie, inne prace remontowe, układanie paneli, instalacje elektryczne i hydrauliczne, usługi stolarskie.
Po zakończonych pracach na miejscu pozostawiamy ład i porządek—powierzony dom lub mieszkanie oddajemy gotowe do zamieszkania.

Doradzimy, wycenimy i wykonamy usługę na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się także sprzedażą i montażem okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych wraz z napędem, podłóg, rolet i żaluzji wewnętrznych oraz zewnętrznych i parapetów.
Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami na rynku.
Szerszą ofertę naszych usług znajdziesz na naszym profilu facebook.pl/lookdoorsystem
Zapraszamy do współpracy

Łukasz Ochotnicki, Look - Door System Opinie

Montaż i naprawa kabin prysznicowych
6 marca 2019

Gorąco polecam. Montaż wykonany profesjonalnie, szybko i bez większych problemów. Bardzo dobry kontakt z firmą, wykonanie dopasowane do naszych potrzeb. Gorąco polecam!!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz Ochotnicki, Look - Door SystemWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług