Oceń wykonawcę

O mnie

Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, domów, kamienic (wykonujemy 100% prac, klient wchodzi w "kapciach") oraz drobne prace (pojedyncze pokoje, łazienki). Działamy na rynku prawie 10 lat. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta oraz wysoka jakość usług, czystość i porządek prac. Zawsze dostosowujemy się pod indywidualne wymagania klienta. Posiadamy szeroką wiedzę, cały czas szkolimy się w nowych technologiach, nasi pracownicy uczestniczą w nowych szkoleniach. Staramy wychodzić poza ramy zwykłego "remontu". Współpracujemy z klientem, doradzamy na temat materiałów, służymy radą. Nasz klient nie jest zdany tylko na siebie. Obsługujemy klientów prywatnych oraz firmy. Działamy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Masz jakieś pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Z wielką chęcią pomożemy!

Dojeżdżamy do klienta i wykonujemy dokładną wycenę w kilka dni po wizycie. Nasze wyceny są wykonane z materiałem. Wiesz dokładnie ile zapłacisz!

Wykonywane usługi

Hydraulik

Opinie

Remont mieszkania

November 15, 2018
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, duża elastyczność współpracy, doskonałe zrozumienie potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam usługi Pana Łukasza.
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

November 8, 2018
Remont mieszkania wykonany sprawnie i fachowo. Polecam.
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług