Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, domów, kamienic (wykonujemy 100% prac, klient wchodzi w "kapciach") oraz drobne prace (pojedyncze pokoje, łazienki). Działamy na rynku prawie 10 lat. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta oraz wysoka jakość usług, czystość i porządek prac. Zawsze dostosowujemy się pod indywidualne wymagania klienta. Posiadamy szeroką wiedzę, cały czas szkolimy się w nowych technologiach, nasi pracownicy uczestniczą w nowych szkoleniach. Staramy wychodzić poza ramy zwykłego "remontu". Współpracujemy z klientem, doradzamy na temat materiałów, służymy radą. Nasz klient nie jest zdany tylko na siebie. Obsługujemy klientów prywatnych oraz firmy. Działamy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Masz jakieś pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Z wielką chęcią pomożemy!

Dojeżdżamy do klienta i wykonujemy dokładną wycenę w kilka dni po wizycie. Nasze wyceny są wykonane z materiałem. Wiesz dokładnie ile zapłacisz!

Opinie

Układanie płytek

30 listopada 2018

Piękny, nowy kibelek w niecałe 3 dni :). Montaż zestawu podtynkowego, zabudowa g-k, ułożenie płytek i powieszenie muszli szybko, czysto i bezproblemowo. Polecam wszystkim, którzy nie chcą się denerwować ;)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

15 listopada 2018

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, duża elastyczność współpracy, doskonałe zrozumienie potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam usługi Pana Łukasza.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

8 listopada 2018

Remont mieszkania wykonany sprawnie i fachowo. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Hydraulik

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług