Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Szablewski, WIK-KAR:

O mnie

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ ..WCHODZIMY I ZDAJEMY LOK.K/G,ZAWIESZANIE,PROFIL,PŁYTKI,HYDRAULIKA,WSZYSTKO.SPAWANIE ,OTWORY ŻELBETOWE,CIĘCIA,TRANSPORT,WYBURZENIE ,MUROWANIE,DOCIEPLENIA,TERMOZGRZEWY,....BRUKARSTWO..MŁODA FIRMA PEWNI FACHOWCY,..DORADZIMY,BEZ NACIĄGANIA,HIGIENA PRAC..ORGANIZACJA..TERMIN TO TERMIN.POZDRAWIAM.

Łukasz Szablewski, WIK-KAR Opinie

Elewacja i ocieplenie domu
21 marca 2019

Brak jakiegokolwiek kontaktu. Po obejrzeniu zakresu prac i ustaleniu wstępnego terminu wykonania usługi człowiek znika i na tym koniec. Jestem zmuszony szukać innego wykonawcy. Nie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Posadzki i wylewki
11 marca 2019

nie polecam wykonawcy. praca nie została wykonana. pobral zaliczkę na materiał i zniknął. nie odbiera telefonów nie odpisuje na wiadomości. dzień przed wykonaniem pracy jeszcze ustalał wszystko a na drugi dzień się nie zjawił. zostałem zmuszony szukać innego wykonawcy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz Szablewski, WIK-KARWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług