Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Toczek, WELDEO:

O mnie

Firma WELDEO zajmuje się produkcją oraz montażem balustrad ze stali nierdzewnej, bram przesuwnych, skrzydłowych, podjazdów dla niepełnosprawnych i konstrukcji stalowych. Jesteśmy skoncentrowani na jak najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług oraz terminowość.

Ze względu na dołączenie do naszego zespołu doświadczonego serwisanta systemów alarmowych i monitoringu chcemy również Pańswu zaoferować montaż oraz serwis i konserwacje systemów alarmowych, monitoringu oraz automatyki domowej.

Montowane przez naszą firmę alarmy to gwarancja bezpieczeństwa. Zakładamy alarmy tylko sprawdzonych producentów oraz zapewniamy pomoc przy doborze sprzętu.


Nasza firma zajmuję się montażem systemów przewodowych gdzie centrala z czujnikami komunikuje się za pośrednictwem kabla oraz bezprzewodowe gdzie komunikacja odbywa się drogą radiową.

Montowane przez naszą firmę alarmy to gwarancja bezpieczeństwa. Zakładamy alarmy tylko sprawdzonych producentów oraz zapewniamy pomoc przy doborze sprzętu.

Łukasz Toczek, WELDEO Opinie

Balustrady schodowe
17 stycznia 2019

Pan Łukasz wykonywał u mnie balustradę wewnętrzną do schodów i zrobił to po mistrzowsku, praca została zrobiona fachowo, rzetelnie i w ciągu jednego dnia. Szczerze polecam Pana Łukasza i jego Firmę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Łukasz Toczek, WELDEOWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług