Skontaktuj się z Rafał Pieniążek, Rembild Sp. z o.o.:

O mnie

Rembild Sp. z o.o. pomimo swojego młodego wieku posiada bogate doświadczenie oraz fachową i wyszkoloną kadrę pracowniczą. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy znają się na swojej pracy i posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie swoich obowiązków. Wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty budowlane. Cechujemy się czystością pracy, rzetelnością oraz kulturą pracy.
Jesteśmy firmą sprawnie działającą na terenie całego podkarpacia. Świadczymy usługi wykańczania wnętrz, remontów. Zajmujemy się kompleksowym i ekskluzywnym wykończeniem domów, mieszkań, biur oraz pomieszczeń gospodarczych Oferujemy szereg profesjonalnych usług remontowo – budowlanych oraz monterskich. Gwarantem satysfakcji klienta jest nasza rzetelność i zaangażowanie poparte fachową wiedzą. Nasz zespół ściśle współpracuję z firmą projektowo - inżynieryjną SAHARAM GROUP. Jako priorytet stawiamy sobie wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.
Ofe rta firmy jest dość obszerna i zarazem elastycznie dopasowywana do potrzeb najbardziej wymagającego Klienta. Świadczone przez nas usługi są konkurencyjne pod względem jakościowym i cenowym. Docieramy zarówno do klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego.
Wszystkie nasze działania objęte są pełnym ubezpieczeniem OC.
Firma udziela gwarancji na usługi w okresie 24 miesięcy od zakończenia prac.
Po pierwszej bezpłatnej wizycie u klienta robimy dokładny przedmiar i kosztorys, następnie klient dostaje dokładną wycenę pracy i materiału (dobór materiału wedle życzenia). Przedstawiona klientowi oferta jest dla nas wiążąca, na jej podstawie spisujemy umowę. Każdy klient ma pewność że zapłaci dokładnie taką sumę jaka została zaoferowana. 
Spółka ma siedzibę w Krasnem koło Rzeszowa naprzeciwko hipermarketu AUCHAN.

Rafał Pieniążek, Rembild Sp. z o.o.Wykonywane usługi

Złota rączka

Obszar wykonywania usług