Silesia-Glass

Bytom, ŚląskieOnline 10 miesięcy temu
2 lata doświadczenia 2 lata na Fixly
5.0

3 opinie

(od 2 klientów)

O mnie

Naszym głównym produktem są panele szklane z nadrukiem. Panele szklane to nowoczesna i efektowna forma wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale się sprawdza jako element dekoracyjny kuchni czy łazienki.

Masz nietypowy pomysł na aranżację swojego wnętrza? Skontaktuj się z nami i zrealizujemy to razem.
Oferujemy kompleksową usługę, zaczynając od pomiarów przez projekt i kończąc na montażu produktu finalnego.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.
Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest kwestią priorytetową.
Z każdym zrealizowanym zleceniem podnosimy jakość naszych usług.

Panele szklane z nadrukiem
Trwałe szkło dekoracyjne wytworzone z udziałem nowoczesnego druku UV. Możliwość druku dowolnej grafiki gwarantuje, że twoje wnętrze będzie jedyne i niepowtarzalne. Panele z grafiką znajdą zastosowanie w całym domu, można je zastosować w kuchni miedzy szafki, jako blat kuchenny czy jako wykończenie ścian w salonie. Druk wykonywany jest na szkle float lub optiwhite.

Panele szklane lakierowane
Lacobel jest szkłem jednokolorowym. Wiele możliwości zastosowania, między szafkami w kuchni, front szafy i wiele więcej. Do specjalnych zastosowań proponujemy szkło hartowane lakierowane na dowolny kolor z palety RAL, które cechuje się zwiększoną odpornością na temperatury i uderzenia.

Lustra na wymiar
W ofercie mamy lustra: srebrne, brązowe i grafitowe, dodatkowo w ofercie dostępna jest obróbka fazowania krawędzi lustra, co zwiększa jego walory estetyczne. Na zlecenie możemy wypiaskować na lustrze praktycznie dowolny wzór wybrany przez klienta.

Kabiny prysznicowe
Oferujemy kabiny prysznicowe ze szkła bezpiecznego (hartowanego) 6 mm lub 8 mm. Istnieje możliwość wydrukowania dowolnego motywu na ściance prysznicowej.

Opinie o "Silesia-Glass" 3

5

3 opinie (od 2 klientów)

Opinia z Fixly

Zofia

Katowice

Dziękuję za szybką realizację. Mam nadzieję że przy przyszłych zleceniach współpraca nadal będzie układać się pomyślnie.
Szybki kontakt i szybka realizacja. 5/5

Opinia z Fixly

Daniel

Szczecin

Drzwi szklane+1 usługa

Szybka realizacja bardzo dobry kontakt, polecam

Usługi świadczone przez Silesia-Glass 9

Cennik

    Brak cennika