Oceń wykonawcę

O mnie

4 kąty a stół 5 to pracownia projektowa, która została założona i jest prowadzona przez dyplomowaną aboslwentkę Architektury Wnętrz Politechniki Białostockiej mgr inż. Ewelinę Białobrzewską.

Zostaliśmy architektami wnętrz z pasji i potrzeby upiększania rzeczywistości, aby spełniać marzenia ludzi o estetycznych, pięknych i praktycznych wnętrzach oraz aby znaleźć złoty środek między dwiema drzemiającymi w nas naturami: duszą artysty i myślą techniczną.

Lubimy wyzwania projektowe, inspirujące rozmowy i błysk zadowolenia w oczach Klientów widzących efekt końcowy, gdy projekt wnętrz z papieru zmaterializował się w czterech ścianach w pełni spełniając ich oczekiwania.

Fascynuje nas cały otaczający świat: energia miasta i spokój wsi, dźwięki muzyki i głucha cisza, sztuka użytkowa i piękna, podróże małe i duże, nieposkromione emocje i nieodgadnione myśli ludzkie a przede wszystkim szerokopojęta architektura.

Projektujemy - Nie Powielamy - funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza mieszkalne i użyteczności publicznej w Twoim stylu z ogromną pasją, pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, tworzone z myślą o przyszłych mieszkańcach lub użytkownikach danych przestrzeni.

Wyróżniamy się profesjonalizmem, wiedzą, doświadczeniem, terminowością, zaufaniem, kreatywnością dbałością o szczegóły, pozytywnym nastawieniem, poczuciem humoru, empatią i indywidualnym podejściem.

4 KĄTY A STÓŁ 5
Pracownia Projektowa
Ewelina Białobrzewska

www.4katyastol5.com
https://www.facebook.com/4katyastol5

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług