Dobre Domy Tomasz Wyspiański

Łubniany, OpolskieOnline 25 dni temu
1 rok doświadczenia 1 rok na Fixly
5.0

3 opinie

(od 1 klienta)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Dlaczego Dobre Domy Wyspiański

To firma świadcząca kompleksowe usługi remontowo -wykończeniowe. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu prac wykończeniowych począwszy od remontu mieszkań, poprzez przygotowanie do zamieszkania nieruchomości w stanie deweloperskim, aż po remonty podnoszące wartość nieruchomości w celu osiągnięcia jak najwyższego profitu sprzedażowego. Współpracujemy również z biurami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz. Zapraszamy Państwa do współpracy, na Państwa życzenie przygotujemy kompleksową ofertę Państwa inwestycji.
Zajmujemy się:
1.Sucha Zabudowa Gipsowa
2.Gładzie Tynki Posadzki
3.Układanie Glazury
4.Malowanie Tapetowanie Dekoracje
5.Montaż podłóg drewnianych i paneli PCV.
6.Montaż drzwi i okien
7.Współpraca z biurami architektonicznymi i dekoratorami wnętrz.

Dla swoich klientów firma również świadczy usługi sprzątające. A dokładniej: sprzątanie po remoncie mieszkań, domów, biur, przed wynajmem i po, mycie okien, odkurzanie, prasowanie. Usługi jednorazowo, jak i abonamentowo.

Opinie o "Dobre Domy Tomasz Wyspiański" 3

5

3 opinie (od 1 klienta)

Opinia zewnętrzna

Natalia

Ocieplenie domu+2 usługi

Pan Tomasz jest bardzo pomocny - doradza rozwiazania, tlumaczy, jest dostepny i cierpliwy. Dotrzymuje terminu, a co wiecej, widac ze z wyprzedzeniem dokladnie planuje wykonanie prac oraz przygotowanie/ zakup materialow, by wszystko szlo zgodnie z terminem. W trakcie prac jak i po zachowany jest porządek. dziękuję bardzo za fachową pomoc! polecam Nataliia

Usługi świadczone przez Dobre Domy Tomasz Wyspiański 77

Remont (54)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika