Tiffany's Style

Warszawa, MazowieckieOnline miesiąc temu
5 lat doświadczenia 4 miesiące na Fixly
5.0

9 opinii

(od 3 klientów)

O mnie

Projekty stylistyczne, kompeksowe, realizacje pod klucz, polecenie sprawdzonych fachowców, modele 3d, wizualizacje, projektu kuchni, łazienek, projekty rozmieszczenia punktów świetlnych wraz z doborem barwy i natężeniem, projekty punktów elektrycznych, przyłączy, wentylacji, smart home, dobór mocy grzejników, dobór materiałów, wyposażenia, zniżki nawet do 40% u producentów mebli, lamp, materiałów wykończeniowych i armatury, projekty saun wewnętrznych, altan, balkonów, pokoi dziecięcych.

Opinie o "Tiffany's style" 9

5

9 opinii (od 3 klientów)

Opinia z Fixly

Sandra

Warszawa

Architekt+2 usługi

Projekt bardzo mi się podoba. Kontakt z pracownią super, odpowiadali na każde moje zapytanie, przekazali dużo wiedzy i wyjaśnili co i jak i dlaczego. Armosfera przy projektowaniu naprawdę fajna. Polecam teraz usługi swoim znajomym.

Kacper

Projekt mieszkania+2 usługi

Właśnie wprowadziłem się do swojego nowego mieszkania. Jestem bardzo zadowolony z usług Tiffany. Najbardziej podobało mi się to jak powstawało moje wnętrze i wszystko było przedstawione na widokach 3D i nanosiłem poprawki. Miało być industrialnie i tak wyszło. Do projektu dostałem listę zakupów i dokładny kosztorys do projektu wykonawczego. Z realizacją nie było większych problemów ani z poleconą ekipą. Oceniam na 5.

Ewa

Dekorator wnętrz+2 usługi

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z pracownią. Robiliśmy projekt wnętrza gabinetu. Efekt końcowy był spektakularny. Wnętrze nabrało nowego blasku. Obsługa klienta i proces projektowania jest na najwyższym poziomie. Szczerze mogę polecić każdemu tą firmę. Na pewno też skorzystam z ich usług w przyszłości.

Usługi świadczone przez "Tiffany's style" 8

Cennik

    Brak cennika