Skontaktuj się z Janusz Gruszowski, A-Zet Budownictwo:

O mnie

Usługi remontowo - budowlane :

-Kapitalne remonty mieszkań
-Łazienki od A do Z
-sufity i zabudowę K/G
-instalacje wod-kan
-Instalacje elektryczne
-Kafelkowanie
-Panele podlogowe
-Murowanie
-Siatka - klej
-Gładzie
-Malowanie dachów
-Dachy płaskie (pokrycia z papy,gontu,blachy,ondulina)
-Naprawa cieknących dachów

Z nami wykonasz każde zlecenie remontowo -budowlane

Od 2008 roku jesteśmy w branży , kierunkowe wykształcenie zawodowe , certyfikat europejski plytkarz/posadzkarz oraz certyfikat grazurnika firmy Atlas oraz Mapei. Posiadamy doświadczenie przy drobnych remontach jak i remontach kapitalnych , wznoszenie budynków mieszkalnych oraz przemysłowych , wykańczanie domów pod klucz , nadzór oraz doradztwo . Cennik ustalany indywidualnie dla każdego zlecenia tylko po oględzinach, oparty o kalkulator budowlany .

Janusz Gruszowski, A-Zet Budownictwo – 44 opinie (od 20 klientów)

Usługi dekarskie
18 września 2020

Nie wiem czy Pan Janusz się ucieszy... I nie wiem co na mój komentarz wymyśli... wszyscy są winni tylko nie On... Niemili, niekulturalni, ... to my do których Pan raczył nie przyjechać i nie zadzwonić ...Pan Janusz gubi numery, topi komórkę itp... Dziś dołączam mili Państwo do Waszego grona... Pan nie przyjechał, nie zadzwonił i wyłączył komórkę kiedy wydzwaniałam.... Zapewniam że wczoraj zadzwoniłam i się przypomniałam. Dziś na 3 godziny przed umowioną wizytą małe i grzeczne przypomnienie SMS em że oczekuję Pana Janusza ok godziny 17.... Ciekawe co na mój temat Pan nawypisuje ...

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi hydrauliczne+1 usługa

Remont dachu

4 sierpnia 2020

Rzetelny, punktualny, zna się na swojej robocie, wykonuje prace kompleksowo, polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi dekarskie
29 lipca 2020

Nie polecam Pan umówił się na spotkanie nie przyjechał a dzwoniąc do niego mówi że zapodział nr. Tel. A dzień wcześniej dostał adres smsem gdzie jest nr tel. Jak widzę te złe opinie nie są wyssane z palca. Nie szanuje czasu potencjalnego klienta.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Panie Tomaszu , przy umówiliśmy się na 13 prawda o 13:20 pan zadzwonił i powiedziałem wyraźnie że utopiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić że się spóźnię i dojadę na 15 bo mam małą awarie. A pan przy rozmowie był nie miły więc ja nie współpracuje z takimi zleceniodawcami . Bo to ja wcisnąłem Pana w kalendarz gdyż potrzebował pan pilnie pomocy a 1.5 h spóźnienia a czekać na termin ok 6 miesięcy to różnica zgadza się ? Przy rozmowie podkreslilem że nie ma zbyt czasu że za dużo zleceń ale jak sprawa pilna to Postaram się pomóc ale nie obiecuję wszystko po oględzinach zgadza się ? Ach tak rozumiem pan płaci oto pana czas trzeba szanować a może by tak szacunek dIalal w dwie strony ? Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego terminu realizacji .

A-Zet BudownictwoWykonawca, Zabrze

Janusz Gruszowski, A-Zet BudownictwoWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług