Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Adam Jaroszyński:

O mnie

Jesteśmy firmą świadczącą wszelkiego rodzaju usługi transportowo-przeprowadzkowe głównie na terenie Łodzi i województwa Łódzkiego, ale jest możliwość wykonania usługi w całym kraju.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi przeprowadzkami domów, mieszkań i firm, a także drobniejszym transportem mebli i sprzętu RTV AGD, maszyn do szycia, maszyn produkcyjnych, łóżek rehabilitacyjnych, palet, maszyn itp.

Przewożone rzeczy są ubezpieczone od ewentualnych szkód powstałych podczas przenoszenia rzeczy oraz transportu na aucie. (Nigdy nie korzystaliśmy z uzyskiwania odszkodowania). Dzięki temu mają Państwo pewność, że powierzone nam mienie jest odpowiednio zabezpieczane i starannie przenoszone.

Do zabezpieczeń używamy linek, pasów, koców, gąbek, folii bąbelkowych i folii stretch. Zabezpieczamy mienie na aucie tak, aby nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.

Wymiary największego dostępnego samochodu to 4,2x2,2x2,2 z windą

Możliwość wystawienia faktury VAT.

Możesz nas znaleźć również na Facebooku:
facebook.com/CentraPrzeprowadzki
oraz Google:
https://g.page/centraprzeprowadzki
Gdzie można znaleźć nasze opinie, dzięki czemu mają Państwo pewność że powierzone mienie trafia we właściwe ręce.

Ceny są konkurencyjne!

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Adam Jaroszyński Opinie

9 września 2019

Sprawna odpowiedź i szybki przyjazd do celu, po zaledwie kilkunastu minutach zapytania o transport. Solidnie i bez żadnych problemów

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
9 września 2019

Bardzo dobra współpraca i kontakt. Mimo dużej odległości i niestandardowych oczekiwań, wszystko zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami i w sympatycznej atmosferze. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
8 września 2019

Zlecenie wykonane bez zastrzeżeń.Spokojnie powierzyłam meble i dojechały do punktu przeznaczenia.Dziękuję. Fajna strona od razu wyskakują wolni przewoźnicy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adam JaroszyńskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług