Skontaktuj się z Adam Jaroszyński:

O mnie

Jesteśmy firmą świadczącą wszelkiego rodzaju usługi transportowo-przeprowadzkowe głównie na terenie Łodzi i województwa Łódzkiego, ale jest możliwość wykonania usługi w całym kraju.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi przeprowadzkami domów, mieszkań i firm, a także drobniejszym transportem mebli i sprzętu RTV AGD, maszyn do szycia, maszyn produkcyjnych, łóżek rehabilitacyjnych, palet, maszyn itp.

Przewożone rzeczy są ubezpieczone od ewentualnych szkód powstałych podczas przenoszenia rzeczy oraz transportu na aucie. (Nigdy nie korzystaliśmy z uzyskiwania odszkodowania). Dzięki temu mają Państwo pewność, że powierzone nam mienie jest odpowiednio zabezpieczane i starannie przenoszone.

Do zabezpieczeń używamy linek, pasów, koców, gąbek, folii bąbelkowych i folii stretch. Zabezpieczamy mienie na aucie tak, aby nie uległo uszkodzeniu podczas transportu.

Wymiary największego dostępnego samochodu to 4,2x2,2x2,2 z windą

Możliwość wystawienia faktury VAT.

Możesz nas znaleźć również na Facebooku:
facebook.com/CentraPrzeprowadzki
oraz Google:
https://g.page/centraprzeprowadzki
Gdzie można znaleźć nasze opinie, dzięki czemu mają Państwo pewność że powierzone mienie trafia we właściwe ręce.

Ceny są konkurencyjne!

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Adam Jaroszyński Opinie

Przeprowadzki
11 grudnia 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
22 listopada 2019

15 minut przed umówioną przeprowadzką pan Adam poinformował, że samochód nie odpalił następnie przestał odbierać telefony. Okropne, nikomu nie życzę podobnej sytuacji. Piotr Łódź.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Panie Piotrze. Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz i mam nadzieję że ostatni. Niestety samochody się psują i jest to zdarzenie losowe, próbowałem mimo wszystko wywiązać się z umowy i spróbować umówić przeprowadzkę z dwoma innymi zaprzyjaźnionymi firmami przeprowadzkowymi jednak się nie udało. Szkoda że komuś zabrakło zwykłego ludzkiego zrozumienia, wyrozumiałości, współczucia czy empatii. Przepraszam 4 raz za zaistniałą sytuację.

CENTRA przeprowadzkiWykonawca, Łódź
Przeprowadzki+1 usługa

Transport mebli

21 listopada 2019

Przeprowadzka z Łodzi do Gdańska przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów. Świetny kontakt, bardzo mili i pomocni panowie. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adam JaroszyńskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług