Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Adam Mleczak, Osoba prywatna:

O mnie

Zajmujemy się remontami obiektów mieszkalnych, gastronomicznych. Nasz zakres usług to: docieplanie budynków, docieplanie poddaszy, tapetowanie, układanie parkietów, układanie podłóg. Gładzie gipsowe, ścianki k-g, sufity podwieszane, glazura, terakota i inne. Wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie usługi budowlane wewnątrz oraz zewnątrz budynków, począwszy od remontu pojedynczych pomieszczeń, a kończąc na wykończeniach wnętrz całych domów, kompleksów biurowych i mieszkalnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Adam Mleczak, Osoba prywatna Opinie

Układanie paneli i parkietu
21 kwietnia 2019

Pan wykonuje prace sam i zajmuje sie tym po pracy,ale swoja prace wykonuje bardzo solidnie i terminowo.Tak jak bylam z nim umowiona tak przyjechal i od razu zabral sie za swoja prace.Montowal u mnie panele,jestem bardzo zadowolona z jego uslug.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Biały montaż
27 lutego 2019

Nie polecam nie slowny nie szanuje czasu ludzi

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
22 lutego 2019

Cały proces układanie płytek i zdejmowania szkła ze ściany w kuchni był bardzo sprawny i wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami. Szczerze polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adam Mleczak, Osoba prywatnaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług