Oceń wykonawcę

O mnie

Wykonujemy modernizację, montaż, naprawy wszelkich instalacji niskoprądowych:
- MONITORINGU wizyjnego CCTV z wykorzystywaniem kamer analogowych i cyfrowych oraz IP (kopułkowych, fisheye, termowizyjnych, obrotowych sterowanych protokołem RS422/RS485/IP ), z materiałem rejestrowanym na rejestratorach analogowych i serwerach.
- systemów ALARMOWYCH w oparciu o centrale alarmowe firmy SATEL z barierami mikrofalowymi analogowymi i cyfrowymi, ochroną obwodową w oparciu o sterowniki podłączone do przewodów sensorycznych (mikrofonowych), czujkami dualnymi wykorzystujące podczerwień pasywną i barierami podczerwieni aktywnej, czujkami magnetycznymi,
- AUTOMATYKI do rolet, bram zewnętrznych bram garażowych,
- DOMOFONÓW i wideodomofonów,
- napraw sprzętu KOMPUTEROWEGO (komputery, switche, drukarki laserowe firmy HP) i elektronicznego,
- KONTROLI DOSTĘPU firmy SATEL i ROGER wraz z montażem zamków ciężkich, elektrozaczepów i solenoidów w wydaniu rewersyjnym i awersyjnym,
- ELEKTRYCZNYCH do 1kV, wymiana i rozbudowa rozdzielnic elektrycznych oraz inne.

ATRAKCYJNE CENY!!!

Prace wykonują wyłącznie osoby posiadające średnie i wyższe wykształcenie w zawodach elektryk, elektronik, informatyk. Osoby te posiadają odpowiednie uprawnienia zarówno elektryczne wymagane przy tego typu pracach, jak również zaświadczenia i certyfikaty związane z pracami w dziedzinach informatycznych, elektronicznych oraz zabezpieczeń elektronicznych.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji ukrytych, dyskretnych. Wszelkie instalacje (o ile jest taka możliwość) i montaż urządzeń wykonujemy starając się nie używać natynkowych listew instalacyjnych oraz rur PCV. Przewody są prowadzone pod boazerią, panelami oraz innymi przeszkodami wg życzeń klienta.

Każdorazowo dla klienta jest wykonywana wycena indywidualna z uwagi na dużą ilość szczegółów oraz ceny niektórych akcesoriów, które finalnie mają często duży wpływ na cenę ostateczną. Wycena jest wykonywana z reguły po wizji lokalnej. Wystawiamy faktury VAT.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w instalacjach okablowania strukturalnego, elektrycznych, automatyki przemysłowej, łącznościowych i zabezpieczeń elektronicznych (alarmowych, nadzoru wizyjnego CCTV analogowego i IP, kontroli dostępu ).

Wykonywane usługi

Opinie

Montaż i naprawa przełączników / gniazdek

9 czerwca 2018

Polecam - pełen profesjonalizm, cena, która nie daje po kieszeniach i dobry kontakt

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług