AM Systems

Łódź, ŁódzkieOnline 2 miesiące temu
17 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
5.0

2 opinie

(od 2 klientów)

O mnie

Od 16 lat pracuje jako administrator dużych sieci komputerowych. Znam również zagadnienia związane z naprawą i modernizacją sprzętu komputerowego oraz sieciami i urządzeniami aktywnymi. Dodatkowo wspólnie z kolegami wykonujemy naprawy, modernizacje, instalacje: instalacji elektrycznych, alarmowych, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, automatyki budynków (w tym napędy bram wjazdowych i garażowych, napędy rolet, wideo i domofony) oraz instalacji teletechnicznych. Ponadto świadczymy usługi w zakresie napraw sprzętu komputerowego i elektronicznego.

Instalacje elektryczne

Modernizacja, montaż i naprawy instalacji elektrycznych do 1kV, wymiana i rozbudowa rozdzielnic elektrycznych, wykonywanie uziemień, pomiary instalacji.

Systemy alarmowe

Instalacja systemów alarmowych w oparciu o centrale alarmowe firmy SATEL z barierami mikrofalowymi analogowymi i cyfrowymi, ochroną obwodową w oparciu o sterowniki podłączone do przewodów sensorycznych (mikrofonowych), czujkami dualnymi wykorzystujące podczerwień pasywną i barierami podczerwieni aktywnej, czujkami magnetycznymi,

Kontrola dostępu

Instalacje kontroli dostępu firmy SATEL i ROGER wraz z montażem zamków ciężkich, elektrozaczepów i solenoidów w wydaniu rewersyjnym i awersyjnym,

Monitoring wizyjny

Monitoring wizyjny CCTV z wykorzystywaniem kamer analogowych i cyfrowych oraz IP (kopułkowych, fisheye, termowizyjnych, obrotowych sterowanych protokołem RS422/RS485/IP ), z materiałem rejestrowanym na rejestratorach analogowych i serwerach.

Instalacja domofonów i wideodomofonów

Montujemy domofony i wideodomofony analogowe i cyfrowe, jedno i wielokanałowe w różnych konfiguracjach wyposażenia i różnym standardzie wykonania.

Automatyka budynku

Montaż systemów napędowych do bram wjazdowych i garażowych.

Montaż napędów do rolet.

Do rolet aluminiowych stosujemy głównie napędy firmy Somfy z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz ich niezawodność. Napędy instalujemy ze sterowaniem przewodowym lub bezprzewodowym. Montujemy osprzęt i akcesoria pozwalające na uzyskanie efektów: – każdy dzień tygodnia można zaprogramować inaczej : 2 godziny otwarcia i 2 godziny zamknięcia, – sterownik automatycznie zmienia godzinę zamknięcia, w zależności od lokalnej godziny zachodu słońca danego dnia, – możliwość podłączenia czujnika nasłonecznienia dla automatycznego sterowania podnoszeniem i opuszczaniem osłon, w zależności od intensywności oświetlenia i ustawionej wartości progowej, – możliwość sterowania wszystkimi roletami na raz lub poszczególnymi roletami wg zaprogramowanych kanałów na pilocie, – automatyczne zamykanie sterowane wschodami i zachodami słońca, – SECURITY, otwieranie i zamykanie losowe w przypadku jeśli użytkownicy są na wakacjach. Możliwie jest wykonanie instalacji zarówno w nowych roletach jak również wieloletnich, które w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych na skutek upływu lat często modernizujemy wg życzeń klienta.

Instalacje teletechniczne, sieci komputerowe

Wykonujemy okablowanie strukturalne w kategoriach od 5e do 6A. Stosujemy przewody od U/UTP do S/STP różnych wiodących producentów okablowania. Przewody są terminowane w większości przypadków w modułach Keystone i patchpanelach przewidzianych dla danej kategorii okablowania.

Serwis sprzętu komputerowego i elektronicznego

Realizujemy naprawy sprzętu komputerowego (komputery, switche, drukarki laserowe firmy HP) i elektronicznego.

Zakres prac zawiera:

– diagnozę,

– wymianę podzespołów (dyski, pamięci, procesory, matryce LCD, napędy),

– naprawę płyt głównych (wylut i wlut elementów montażu powierzchniowego, programowanie BIOS-u, kontrola komend POST, weryfikacja potencjałów przetwornic),

– instalację oprogramowania (naprawa/zmiana systemu operacyjnego, aktywacja oprogramowania),

– naprawa lub wymiana fuserów, rolek, panewek, zębatek pracujących w drukarkach,

– usuwanie wad drukarek związanych z brudzeniem kartki, rysami na wydruku, nieutrwalaniem proszku na wydruku, przesuwaniem wydruku, zakleszczaniem kartek, pobieraniem kliku kartek z podajnika.

Opinie o "AM Systems" 2

5

2 opinie (od 2 klientów)

Opinia z Fixly

Sylwia

Warszawa

Opinia z Fixly

Anna

Łódź

Polecam - pełen profesjonalizm, cena, która nie daje po kieszeniach i dobry kontakt

Usługi świadczone przez "AM Systems" 36

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika