Skontaktuj się z Adam Wyrzykowski, Love You Home:

O mnie

Jeśli jesteś na tej stronie oznacza to, że szukasz sprawdzonej firmy budowlanej. Dobrze trafiłeś ponieważ Love You Home to nie tylko sprzedaż i najem mieszkań. Zajmujemy się budową domów jedno i wielorodzinnych w technologii tradycyjnej lub szkieletowej.

Jeśli masz pytania, którą technologię wybrać (budowa domu w technologi tradycyjnej / budowa domu w technologi szkieletowej) zadzwoń do nas! Konsultacja jest bezpłatna!

Budujemy domy głównie na na terenie Pułtuska, Serocka, Nowego Dworu Mazowieckiego, Wyszkowa, Makowa Mazowieckiego, Ciechanowa, Przasnysza, Ostrołęki.

Jeśli zamierzasz zbudować dom w wymienionych okolicach to z całą pewnością warto abyś zapytał o zadzwonił do nas w celu omóienia oferty dla Ciebie. Ze względu na naszą bliskość do wymienionych miejscowości nasze usługi na tym obszarze są konkurencyjne cenowo, a budowa Twojego wymarzonego domu porusza się w szybkim tempie.

Budujemy domy na różnych etapach w zależności od Twoich potrzeb: surowy, otwarty, zamknięty, deweloperski lub pod klucz.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w budowaniu domów co oznacza, że będziemy dla Ciebie wsparciem na każdym etapie budowy. Doradzamy i konsultujemy wybrane przez klienta projekty. Konsultujemy poprawki, sami wychodzimy z inicjatywą po prostu współpracujemy.

Budowanie to nasza pasja! Zajmujemy się również budową obiektów przemysłowych ( biur, warsztatów hal do 5000m2), docieplaniem elewacji poddaszy, transportem materiałów,budowlanych na plac budowy, instalacjami szamba i oczyszczalni przydomowych, hydrauliką i elektryką, tynkowaniem gipsowym.

Jesteś dla nas najważniejszy! Na każdym etapie dajemy z siebie 100% po to abyś Ty mógł nas zarekomendować. Najlepszą formą reklamy są zadowoleni klienci.

Adam Wyrzykowski, Love You HomeWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług