Skontaktuj się z Adrian Krupczyński, STAMP:

O mnie

Specjalnością naszej firmy jest ozonowanie, dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja. Eliminujemy szkodniki i czynniki sprzyjające ich rozwojowi.

Nasza firma prowadzi kompleksowe usługi DDD na terenie Wielkopolski. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki czemu oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Skutecznie zwalczamy:

- roztocza kurzu domowego
- owady takie jak muchy, mrówki, pchły, pluskwy, rybiki, karaluchy, prusaki, komary, osy, szerszenie i inne
- myszy, szczury,
- bakterie, wirusy, pasożyty, priony
Stosujemy jedynie sprawdzone środki, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć, skutecznie zwalczać i przeciwdziałać szkodnikom. Bazujemy na sprawdzonych procedurach i instrukcjach dopasowanych do systemów jakości działających w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Świadczymy usługi zgodnie z wymogami:

HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli)
GHP (Dobra Praktyka Higieniczna)
GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna)
IPM (Zintegrowane Metody Ochrony przed Szkodnikami).
Jednocześnie zależy nam na tym, aby zapewniać naszym klientom przystępne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy dokładną wycenę. Jesteśmy w stanie zapewnić optymalne efekty w atrakcyjnych cenach.

Stała obsługa DDD - jeżeli ważna jest dla Państwa korzystna umowa z firmą DDD na terenie Wielkopolski, zachęcamy do wybrania naszej oferty. Zadbamy kompleksowo o higienę i bezpieczeństwo w Państwa zakładzie pracy. Prowadzimy systematyczne usługi ozonowania, dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w celu usunięcia zagrożeń i zapobiegania ich ponownemu wystąpieniu.

Adrian Krupczyński, STAMPWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług