Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Adrian Patek Meble:

O mnie

Nasza firma od lat zajmuje się produkcją mebli na wymiar, oraz na zamówienie klienta.Naszym atutem jest wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim terminowość, fachowość a także indywidualne podejście do klienta. Wykorzystujemy do produkcji najwyższej klasy materiały, nie oszczędzamy na niskiej jakości materiałach. Wszystko jest w wysokim standardzie.

Specjalizujemy się w produkcji:

-Mebli Kuchennych
-Szaf Przesuwnych
-Garderoby
-Meble Pokojowe
-Meble Łaziekowe
-Meble Biurowe
-Stoły
-Stoliki
-Krzesła Kuchenne i Pokojowe
-Ławostoły
-Nietypowe zabudowy

Współpracujemy z firmami takimi jak: Blum, Gamet, FGV,Rejs, Amix, Nomet, GTV, Bimak, Sevroll i inne.

Wykonujemy meble z materiałów takich jak płyta melaminowana, MDF, Lakier, Ramka Aluminiowa, drewno, Okleina naturalna, fornir modyfikowany i wiele wiele innych dostępnych na rynku. Jesteśmy w stanie wykonać inny mebel który państwo zaproponują lub upatrzą sobie.

Wykonujemy Pomiar u klienta a także doradzamy i jesteśmy w stanie zaprojektować wizualizacje 3D.

Jeśli są państwo zainteresowani bądź szukają wykonawcy mebli prosimy przesłać do nas szkic bądź projekt z wymiarami i wyposażeniem , a także materiał z jakiego chcieli by państwo mieć meble i jesteśmy w stanie wycenić.

Adrian Patek Meble Opinie

Meble kuchenne na wymiar
17 września 2018

Bardzo dobry kontakt z klientem i doradztwo na każdym etapie realizacji. Meble świetnej jakości. Dokładnie wykonane i spasowane. Widać dbałość o każdy element. Całość prezentuje się rewelacyjnie. Meble wykonane w umówionym terminie. Polecam gorąco! I dziękuję za piękną kuchnię 🙂😊😊

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adrian Patek MebleWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług