Skontaktuj się z Agnieszka Śliwińska:

O mnie

Krótko opowiem o sobie. Projektowaniem wnętrz znajduje się od prawie 15 lat. Jest to moja przed wszystkim pasja nie praca. Pracuje na terenie całej Polski. I pracuje na materiałach na każdą kieszeń dostosowanych pod klientów. W trakcie trwania projektu jestem cały czas obecna na każdym etapie pracy. I służę rzetelną pomocą w doborze podwykonawców, materiałów, dodatków itp. Projekt oddaje zawsze w dwóch wersjach i staram się w każdym projekcie wyciągnąć z pomieszczenia maksymalnie ile to jest możliwe z zachowaniem Państwa potrzeb. Nie robię projektów katalogowych, żeby się tylko dobrze sprzedać. Projekt ma być zgodny ze stylem klienta. Ale oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie przemyciła ciekawych, zaskakujących rozwiązań, nowinek co czyni projekt unikatowym, niepowtarzalnym, ale też użytkowy.
Zajmuje sie także Home Stagingiem czyli profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem.
Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

Agnieszka Śliwińska Opinie

Projektowanie wnętrz+2 usługi

Projekt mieszkania

Architekt

13 listopada 2019

Dziękuje P. Agnieszce za miłą współpracę. Pełen profesjonalizm i ludzkie podejście. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc, dzięki temu cały remont odbył się bez niespodzianek. Nawet przez chwilę nie żałowaliśmy zatrudnienia projektanta. Finalnie dom zachwyca nie tylko nas, ale i osóby nas odwiedzające.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Dziękuje serdecznie za miły komentarz 😃 zadowolenie klienta to najlepsza nagroda

Agnieszka ŚliwińskaWykonawca, Oleśnica
Projektowanie wnętrz
24 września 2019

Gorąco polecam.
Chociaż Pani Agnieszka miała dużo pracy, udało Nam się z żoną umówić na spotkanie.  Pani bardzo miła i profesjonalnie podchodzi do sprawy, wie o czym mówi. Projekty jakie pokazała Nam na spotkaniu zrobiły na Nas wrażenie i postanowiliśmy z żoną, że to Pani Agnieszka wykona Nam projekt całego mieszkania. I tak też się stało jesteśmy już po remoncie. Dziękowaliśmy już Pani osobiście, ale dziękujemy raz jeszcze. Cała współpraca przebiegła szybko i fachowo. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na Panią Agnieszkę. .
Z czystym sumieniem polecamy

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Dziękuje serdecznie za miły komentarz 😃 zadowolenie klienta to najlepsze nagroda

Agnieszka ŚliwińskaWykonawca, Oleśnica

Agnieszka ŚliwińskaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług