Kancelaria Ultimatum

Warszawa, MazowieckieOnline 20 dni temu
ponad 20 lat doświadczenia 1 rok na Fixly
5.0

18 opinii

(od 11 klientów)

O mnie

Kancelaria Ultimatum
www.KancelariaUltimatum.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZISIAJ

- przyjęcie, prowadzenie sprawy oraz poszukiwanie majątku jest bezpłatne
- prowizja jedyne 5% od odzyskanych należności
- pomagamy firmom i osobom prywatnym z całego kraju
- posiadamy 15 lat doświadczenia

Szybkie odzyskiwanie należności z tytułu:
• faktur za usługi i dostawy
• umów pożyczki, umów najmu lokalu
• umów zawartych ustnie
• umów o pracę
• niewykonania umowy, zaliczek, kar umownych
• spraw pokomorniczych
• spraw przedawnionych
• zapisów niedozwolonych
• opłat likwidacyjnych z polisolokat inwestycyjnych
• spraw rozwodowych i alimentacyjnych

Czy potrzebujesz pomocy z odzyskiwaniem długów na czas lub może sam masz kłopot w znalezieniu wyjścia z zadłużenia? Niezależnie czy jesteś osobą indywidualną czy też przedsiębiorstwem, firma Kancelaria Ultimatum pomoże Tobie skutecznie uporać się z twoim problemem.

Co należy do głównych zadań naszej firmy windykacyjnej Kancelaria Ultimatum?
Priorytetem biura Kancelaria Ultimatum jest przede wszystkim odzyskiwanie należności. Działamy sprawnie i skutecznie oraz zgodnie z prawem. Cechuje firmę Kancelaria Ultimatum przede wszystkim indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy i dbałość o wszelkie szczegóły. Z klientami firmy Kancelaria Ultimatum jesteśmy w stałym kontakcie zarówno telefonicznym, jak i listownym, dzięki czemu bieżąco informujemy o każdym etapie przebiegu sprawy i natychmiastowo reagujemy w razie wszelkich nieprawidłowości. Kancelaria Ultimatum zatrudnia szereg kompetentnych specjalistów, którzy na bieżąco konsultują z klientem kolejne kroki postępowania i udzielają fachowych porad. Dbamy o ciągłe podnoszenie standardów naszych usług i kwalifikacji naszej kadry pracowniczej. Specjaliście reprezentujący firmę Kancelaria Ultimatum posiadają wykształcenie prawnicze oraz dbamy o to, aby byli odpowiednio przeszkoleni w zakresie prowadzenia negocjacji. Doprowadzamy każdą sprawę do końca. Cieszymy się w biurze Kancelaria Ultimatum wieloletnim doświadczeniem na rynku, nienaganną reputacją i zaufaniem naszych nowych, jak i stałych klientów.

Na polskim rynku działa mnóstwo firm oferujących usługi w zakresie odzyskiwania należności oraz windykacji. Czym jednak wyróżnia się firma Kancelaria Ultimatum? Stawiamy przede wszystkim na polubowne i dyplomatyczne rozwiązanie większości spraw. Szanujemy prawa naszych klientów w biurze Kancelaria Ultimatum i kierujemy się w naszej pracy przede wszystkim kodeksem etycznym. Wszystkie zlecenia przyjmujemy z pełną świadomością i odpowiedzialnością. W bardzo skrupulatny sposób w firmie Kancelaria Ultimatum przeprowadzamy przed samym podpisaniem umowy bezpłatne badanie kondycji finansowej klienta, aby ocenić jego szanse na wyegzekwowanie zaległej należności. Kancelaria Ultimatum dobiera rodzaj windykacji zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz odpowiednio w stosunku do sytuacji w jakiej się on znalazł. Z usług firmy Kancelaria Ultimatum windykacyjnej może skorzystać każdy, kto znalazł się w trudnym położeniu w kwestiach finansowych, niezależnie od tego, czy jest się osobą fizyczną czy też prawną.

Kancelaria Ultimatum
www.KancelariaUltimatum.pl

KANCELARIA ULTIMATUM OPINIE

Opinie o "Kancelaria Ultimatum" 18

5

18 opinii (od 11 klientów)

Elżbieta

Windykacja należności+1 usługa

Oceniam pozytywnie współpracę z biurem KANCELARIA ULTIMATUM i gdyby zaszła takowa potrzeba to z pewnością w przyszłości bez chwili zastanowienia skorzystałabym z ich pomocy w kwestiach windykacji należności. Bardzo mi się podobało to, że przyjęli sprawę zupełnie bez obarczania mnie jakąkolwiek opłatą, a nawet poprowadzili całe postępowanie wraz z poszukiwaniami majątku dłużnika zupełnie za darmo - dopiero po wygranej sprawie rozliczenie odbyło się na zasadzie prowizyjnym, ale było to kilka procent, więc nawet tego nie odczułam, a dług został cały odzyskany wraz z odsetkami. Polecam kancelarię.

Milena

Radca prawny+1 usługa

Zlecając odzyskanie długu Kancelarii Ultimatum nie musiałam się o nic martwić. Sprawa dotyczyła odzyskania zaległych alimentów co nie stanowiło większego wyzwania dla specjalistów z tego biura windykacyjnego. Poradzili sobie sprawnie z zebraniem całej dokumentacji w jedną całość w dosłownie kilka dni. Mojego byłego męża zasypali wezwaniami do zapłaty i uświadomili go w jakiej jest sytuacji do takiego stopnia, że aż po 2-3 tygodniach uregulował zaległe alimenty i od teraz sam z siebie zaczął regularnie robić nie tylko przelewy z tytułu alimentów, ale też dodatkowe środki przelewa. Polecam

Helena

Nawiązałam współpracę z Kancelarią Ultimatum ponieważ wynajmowałam pewnej pani mieszkanie i od pewnego czasu przestała płacić z wynajem, potem już nawet nie płaciła czynszu ani rachunków za media. Gdy jej wypowiedziałam umowę i chciałam ją o tym powiadomić zastałam puste mieszkanie, ale mimo tego, że nikogo już nie było to zobowiązanie finansowe pozostało do spłaty. Sama nie mogłam sobie poradzić i zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum. W tym biurze pomogli mi namierzyć Panią i odzyskać dług.

Usługi świadczone przez "Kancelaria Ultimatum" 6

Usługi prawne i administracyjne (3)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika