Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmujemy się usprawnianiem wentylacji poprzez profesjonalny montaż nawiewników okiennych ( również odgrzybimy i pomożemy pozbyć się brzydkich zapachów).
Osuszamy również mury zupełnie bezinwazyjnie bez konieczności podcinania oraz zbędnych remontów przy tym towarzyszących. Na miejscu przeprowadzimy rzetelną diagnostykę zawilgoconych murów i wspólnie podejmiemy decyzję.
Przy różnych pracach związanych z usprawnianiem wentylacji oraz osuszaniem murów jak i montażem innych urządzeń wiercimy też otwory w betonie, betonie zbrojonym, cegle, kamieniu oraz innych materiałach. (pracujemy na najlepszych wiertnicach HILTI).
Wynajem osuszaczy na doby. Prowadzisz prace remontowe, budujesz chcesz aby tynki szybciej wyschły taki osuszacz załatwi sprawę. Pomocne też przy zdarzeniach losowych typu zalaniach.
Zapraszamy do współpracy posiadamy duże doświadczenie oraz atrakcyjne ceny które nas wyróżniają. Możliwa negocjacja.


Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług