Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Adrian Hołub, AJH CONSTRUCTION SP. Z O.O.:

O mnie

Specjalizujemy się w układaniu posadzek przemysłowych z płytek gresowych, terrazzo, kamień naturalny, ceramika itp. Głównie w obiektach takich jak sieci handlowe, obiekty mieszkaniowe itp. Zajmujemy się także konserwacją oraz renowacją posadzek przemysłowych.

Także specjalizujemy się w wylewaniu lastryka oraz jego szlifowaniem, renowacją.

Poniżej krótki opis firmy:

Firma AJH CONSTRUCTION jest liderem w zakresie układania posadzek przemysłowych. Oferujemy kompleksowe układanie płytek w obiektach przemysłowych: supermarkety, hale sprzedaży, hale przemysłowe, centra handlowe. Za jeden z głównych celów działalności naszej firmy przyjmujemy wykonawstwo posadzek o najwyższej jakości. Cel ten zostaje osiągnięty dzięki efektywnej organizacji pracy kontrolowanej przez doświadczoną kadrę kierowniczą oraz staranne wykonawstwo dobranego zespołu pracowników posiadających długoletnie doświadczenie w branży posadzkarskiej. Działamy w oparciu o nowoczesne wyposażenie i najnowsze technologie, stosujemy materiały najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców.


Nasze ostatnie realizacje na www.ajhconstruction.pl

Realizujemy powierzchnie od 400m2

Adrian Hołub, AJH CONSTRUCTION SP. Z O.O.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług