Skontaktuj się z Łukasz Ogonowski, AKP IRBA:

O mnie

Wynajem powierzchni biurowych, miejsc postojowych oraz usługi archiwizacji i przechowywania dokumentów

Oferujemy do wynajęcia:
- wyremontowane pomieszczenia o powierzchni od 17 m2 do 400 m2. na jednej kondygnacji (obiekt 5-cio kondygnacyjny) z możliwością dowolnej aranżacji, istnieje możliwość adaptacji parteru na pomieszczenia odnowy biologicznej, SPA, gabinety lekarskie;
- 2 sale konferencyjne wraz z wyposażeniem multimedialnym i bezpośrednim dostępem do bufetu;
- miejsca parkingowe - 250 stanowisk;

Pomieszczenia, zlokalizowane w kompleksie biurowym położonym przy ul. Mikołowskiej 29 w Mysłowicach, wyposażone są w stałe łącze internetowe, cyfrową centralę telefoniczną, część pomieszczeń jest klimatyzowanych, w pozostałych istnieje możliwość instalacji klimatyzacji oraz stref ograniczonego dostępu zabezpieczonych kartami magnetycznymi.

Dodatkowe informacje
Budynki znajdują się u zbiegu ul. Mikołowskiej - głównej ulicy wylotowej Mysłowic w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego autostrady A4 (ok.1 km), z ul. Obrzeżną Zachodnią, która stanowi docelowe przedłużenie Drogowej Trasy Średnicowej w kierunku Jaworzna oraz trasy S1 (ok. 5 km).
Cały teren, zabudowany dwoma budynkami biurowymi 5-cio kondygnacyjnymi oraz budynkiem portierni jest ogrodzony,monitorowany i chroniony przez całą dobę. Do obiektów przylega parking na ok. 250 samochodów wjazd jest zabezpieczony bramkami otwieranymi za pomocą kart magnetycznych. W budynkach znajdują się 2 sale konferencyjne, bufet i agencja pocztowa.

Łukasz Ogonowski, AKP IRBAWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług