Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii, których zainteresowania ukierunkowane są głównie na bezpieczeństwo osobiste i mienia. Wykonujemy kompleksowe instalacje z zakresu systemów zabezpieczeń w oparciu o najnowsze technologie. Szukamy innowacyjnych rozwiązań, aby jak najlepiej dostosować ofertę systemu zabezpieczeń do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W trakcie realizacji projektu doradzamy i służymy pomocą w wyborze odpowiedniego systemu (kamer, alarmów, kontroli dostępu, automatów do bram i szlabanów, domofonów i wideo domofonów). Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, firm i instytucji.Kompleksowa obsługa i doradztwo
Wyróżnia nas profesjonalizm poparty rzetelnym, specjalistycznym przygotowaniem oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Wybierz miejsce, a my doradzimy jakie zabezpieczenia najlepiej dobrać


Wysokiej jakości sprzęt
Mamy dostęp do wszystkich nowości technicznych, możemy przebierać wśród tysięcy ofert wybierając te najkorzystniejsze dzięki którym oferujemy Państwu najlepsze ceny w Polsce.


Terminowość realizacji
Nasze profesjonalne wyszkolenie i wyposażone ekipy montażowe mają już za sobą realizację kilkuset projektów instalacji monitoringu, alarmów, kontroli dostępu, automatyki do bram szlabanów, domofonów i wideo domofonów oraz całych infrastruktur sieci monitoringu.


Wsparcie techniczne
My zaprojektujemy dla Ciebie nie zobowiązującą wycenę. Udzielamy stosownej gwarancji i 24 godzinną opiekę nad Twoim sprzętem. Po okresie gwarancji Twój system również będzie pod stałą opieką naszych fachowców, dzięki usłudze konserwacji.


Instalacja monitoringu to zaraz po wyborze właściwych urządzeń najtrudniejsza czynność związana z zabezpieczeniem własności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponujemy wsparcie techniczne ze strony fachowców specjalizujących się w planowaniu, wykonywaniu, modernizacji, serwisowaniu i rozbudowie systemów nadzoru wizyjnego.Nasi doświadczeni instalatorzy od lat projektują i realizują najefektywniejsze systemy monitoringu IP, HD - SDI, CCTV na terenie całej Polski. Za priorytet zawsze stawiamy sobie zadowolenie klienta - do każdego z systemów podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu dużych instalacji wideo nadzoru. Zajmujemy się także niewielkimi systemami obserwacyjnymi, składającymi się z pojedynczych kamer.Posiadamy dostęp do wszelkich nowych technologii, dzięki czemu oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Udzielamy bezpłatnych porad dotyczących instalacji oraz obsługi systemów telewizji dozorowej. Tworzymy systemy najlepiej dostosowane do najtrudniejszych warunków środowiskowych. Instalujemy i konfigurujemy urządzenia z opcją zdalnego dostępu do kamer przez komputer, tablet, smartfon.


System alarmowy to zespół urządzeń służących najczęściej zabezpieczeniu danego obiektu przed włamaniem (system alarmu włamania) lub pożarem (system przeciwpożarowy).W systemach alarmu włamania najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). System przeważnie u zbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.).Często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego. Klawiatury kodowe posiadają funkcję wybierania kodu "pod przymusem", która powoduje uruchomienie systemu alarmu napadu - cichy alarm, wezwanie ochrony.Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowego lidera napędów do bram, szlabanów oraz systemów parkingowych firmy FAAC. Zajmujemy się wycenami, sprzedażą, montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym napędów i szlabanów. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujący nowatorskich rozwiązań.

Posiadamy dostęp do wszelkich nowych technologii, dzięki czemu oferujemy najskuteczniejsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Udzielamy bezpłatnych porad dotyczących instalacji oraz obsługi automatów do bram, szlabanów. Nasze instalacje dostosowujemy do najtrudniejszych warunków środowiskowych. Instalujemy i konfigurujemy urządzenia z opcją zdalnego dostępu do otwarcia/zamknięcia bram, szlabanów przez pilot, kartę, smartfon czy mrugnięcie światłami w samochodzie.
DOMOFONY I WIDEODOMOFONY
Podstawową potrzebą człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Powinno to dotyczyć zwłaszcza domostwa i jego najbliższego otoczenia. W dzisiejszych czasach wiąże się to z kontrolą przepływu osób, gdzie identyfikacja osób wpuszczanych do budynków odbywa się za pomocą dźwięku (domofony) lub dźwięku i obrazu (wideodomofony). Dzięki możliwości identyfikacji interesantów w oparciu systemy domofonowe bądź wideodomofonowe jesteśmy w stanie otrzymać lepszą jakość bezpieczeństwa dla mieszkań i domów, w których są instalowane.


Alcorn
ul. Gen.B.Roi 40/20
05-119 Legionowo

NIP: 536-169-92-25
REGON: 140422250

e-mail: biuro@alcorn.pl
tel.: 503 047 005Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług