Skontaktuj się z Alejandro Asensio:

O mnie

Cześć!, ¡Hola!

Szukasz nauczyciela hiszpańskiego? Super! Jestem Álex, rodowity Hiszpan, prosto z Madrytu ;) W przeciwieństwie do wielu native-speaker’ów udzielających korepetycji z hiszpańskiego jestem prawdziwym nauczycielem. Zdobyłem doświadczenie i metodologię pracując w szkole językowej. Żadnego działania po omacku ;)

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim? A może znasz już podstawy i chcesz rozwinąć swoje skrzydła? Zapraszam Cię na lekcję hiszpańskiego na każdym poziomie! Razem będziemy pracować nad takim hiszpańskim, który interesuje Cię najbardziej. Chcesz dogadać się ze znajomymi z Hiszpanii? A może planujesz wyjazd za granicę albo na wakacje? Super, w takim razie będziemy ćwiczyć przydatne zwroty i wymowę.

Pracujesz w firmie, w której przyda Ci się hiszpański? Również mogę Ci w tym pomóc, ponieważ prowadzę specjalne zajęcia ze spcjalistycznego hiszpańskiego. Podczas takich zajęć będziemy skupiali się na wybranej przez Ciebie branży, np. finanse, bankowość, biznes, czy prawniczy hiszpański.

Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń i umów się na lekcję. Możesz mnie złapać pod dwoma numerami:

Álex: 782 276 056, to mój numer telefonu, skorzystaj z niego, jeśli chcesz umówić się ze mną na lekcję po hiszpańsku lub angielsku,
Ida: 662 453 250, to numer mojej koleżanki, która pomaga mi z ustalić terminy spotkań po polsku.

Zawsze możesz też napisać do mnie e-mail: aasensiosujar@gmail.com
Ida też z przyjemnością odpowie na wszytskie Twoje pytania: ida.waszczuk@gmail.com

Cena za jedną lekcję, która trwa 60 minut wynosi 40 zł. W przypadku specjalistycznego hiszpańskiego (finanse, bankowość itd.) cena wynosi 50 zł/60 min.
Serdecznie zapraszam do kontaktu!

¡¡Hasta luego!!
Tu profesor, Álex

Alejandro AsensioWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług