Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Aleksandra Dejnarowicz:

O mnie

Od ponad 6 lat pasjonuję się światem mediów społecznościowych. Moje doświadczenie zdobywałam w agencjach digitalowych oraz przy projektach startupowych. Obecnie pracuję jako Digital Marketing Specialist po stronie Klienta w polskiej firmie IT, zajmującej się tworzeniem innowacyjnych narzędzi i rozwiązań dla biznesu. Jestem pomysłodawczynią i prelegentką cykli szkoleń "Social Media Evening" oraz "Social Media Po Godzinach". Przeprowadziłam liczne szkolenia w siedzibie Aviva Kariera, Akademii Finansów i Biznesu Vistula, klubie Grunt i Woda w Warszawie. Przeszkoliłam już ponad 1000 osób.

Moją misją jest wspieranie i doradzanie nowym biznesom, startupom oraz osobom, które prowadzą własną działalność gospodarczą, aby kreować ich wizerunek i zwiększać sprzedaż. Wiele lat zajmowałam się promocją w organizacjach pozarządowych, dlatego przybliżanie świata social media organizacjom non-profit jest dla mnie szczególnie ważne. Chętnie współpracuję z kobiecymi biznesami, które działają w myśl femvertisingu.

Obszar wykonywania usług