Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Aleksandra Skwarczyńska:

O mnie

Projektowanie wnętrz jest moją pasją od wielu lat, gdy zaczynam pracować nad danym projektem pochłania mnie on całkowicie. Bardzo ważne jest dla mnie aby wchodząc do danego pomieszczenia, każdy poczuł się w nim komfortowo. Lubię zmiany, więc każdy projekt jest inny. Priorytetem jest dla mnie zadowolony klient oraz piękne i funkcjonalne wnętrze.

Aleksandra Skwarczyńska Opinie

Projektowanie i aranżacja wnętrz
18 września 2018

Pani Ola to sumienna, dokładna osoba z wyczuciem stylu. Ma bardzo dobry kontakt z klientem, projekty realizowane są w szybki tempie. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie i aranżacja wnętrz
17 września 2018

Zleciłem Pani Aleksandrze projekt biura, które planuję wyremontować. Efekt zaskoczył moje oczekiwania. Dostałem świetny i bardzo realistyczny projekt gotowy do dostarczenia podwykonawcy. Pani projektant idealnie dobrała kolory i wszelkiego rodzaju meble. Już nie mogę doczekać się końca remontu, aby zobaczyć to na żywo!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Aleksandra SkwarczyńskaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług