Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Amadeusz Gdański:

O mnie

Ktokolwiek chce lub chciałby zmienić cokolwiek we wnętrzu swojego mieszkania, domu, apartamentu, hotelu, biura, posterunku policji lub swojej plebanii, kliniki, restauracji, pralni pieniędzy - powinien się z nami skontaktować! Najlepiej zaraz, najpóźniej jutro lub pojutrze. Ok, może to zrobić ewentualnie trochę później, ale na pewno powinien. Dlaczego? BO TAK!

DLATEGO, bo jesteśmy w stanie pomóc w stworzeniu koncepcji wnętrza, uzgodnić szczegóły i wytyczne projektu wykonawczego, jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić całość prac remontowo-wykończeniowych włącznie ze wsparciem logistycznym. I jeszcze damy gwarancję po zakończeniu prac że nie wspomnę o rachunku/fakturze. Do tego dochodzi nasze wieloletnie doświadczenie i proszę nie pytać jak je zdobyliśmy ;)

Potrafimy doradzić, zaradzić, a czasami nawet zdradzić, jak rozwiązać problem.

Po prostu to lubimy. Po prostu nie wykonujemy tego tylko dla pieniędzy. Po prostu wykonujemy to z pasją...

Amadeusz Gdański Opinie

Usługi remontowe
8 października 2018

Profesjonalna firma, kompetentny właściciel, solidni pracownicy. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Amadeusz GdańskiWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Hydraulik

Obszar wykonywania usług