Skontaktuj się z AndenCity:

O mnie

W AndenCity wiemy, że szukasz najlepszego i solidnego wykonawcy, który sprawnie i rzetelnie poprowadzi księgowość, kadry, płace oraz wykona inne prace, których się podjął. Terminowo, dokładnie i solidnie zajmie się Twoimi sprawami, zapewni jakość usług i komfort współpracy. Biuro rachunkowe AndenCity doradzi i poprowadzi pełną księgowość kadry i płace.

Oferujemy usługi oparte na sprawdzonych, bezpiecznych i stale rozwijających się innowacyjnych technologiach. Korzystamy z potencjału zapewnienia bezpieczeństwa łączy w sieci, dlatego możemy obsługiwać klientów na terenie całego kraju i poza nim – gdziekolwiek jesteś.
Oferujemy współpracę bezpośrednią, mobilną, on-line oraz zdalne przekazywanie dokumentów.
Jak to wygląda w rzeczywistości? Prosto. Tradycyjnie - kurier, poczta lub odbiór osobisty. Współpraca elektroniczna i mobilna - pdf, skany, zestawienia, pliki, czasami nawet zdjęcia
Ma być i jest prosto i bezpiecznie. Twoje dane traktowane są jako jako ściśle poufne. Całość zgodna z GIODO.
Z doświadczenia wiemy, że liczba dokumentów może być zmienna, sezonowa i takiego rozliczania możesz potrzebować.
Wysoka jakość i brak zmartwień - to dewiza AndenCity.
Bez ukrytych opłat i drobnego druku. Wszystko co ustalimy jest w cenie standardowej. Żadnych dodatkowych płatności za roczne sprawozdania finansowe. Wiemy, że obowiązują przepisy, rok obrachunkowy trzeba zakończyć, a rozliczenia i zobowiązania publiczno-prawne wykonać.
Kontakt: biuro@andencity, 664 096 044
Ceny:
KPiR od 50 zł./m-c
Pełne księgi rachunkowe od 123 zł/m-c
Kadry i płace od 20 zł./ osobę w m-cu
Przez 3 miesiące RABAT 30%.
Zapraszamy do współpracy.
#Biuro rachunkowe, #biuro księgowe, #księgowość, kadry, płace, #kadry i płace, #usługi księgowe, #internetowe biuro rachunkowe, #księgowość online, #zdalna księgowość, #kancelaria księgowa, #księgowość Warszawa, #AndenCity, #anden city

AndenCityWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług