Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Nasze motto ,, Jedna ekipa jedna odpowiedzialność ,, .

Witamy

Firma swą działalność rozpoczęła w 1991 roku. Firma działa od tamtego czasu nieprzerwanie na terenie woj. Mazowieckiego , Łódzkiego i Śląskiego, a także w Niemczech , gdzie na początku kariery w 1996 roku byliśmy głównym i jedynym wykonawcą salonów samochodowych i serwisów dla ,,Suzuki Auto Haus Klauka,,
Po około 28-letnim doświadczeniu na dzień dzisiejszy współpracujemy z pracowniami projektowymi, geodetami, pracowniami projektowania i aranżacji wnętrz, deweloperami czy firmami zajmującymi się produkcją mebli. Dzięki czemu nasze usługi świadczymy we wszystkich zagadnieniach i płaszczyznach, związanych z wykończeniem wymarzonego mieszkania, remontu mieszkania czy domu bądź postawieniem i wykończeniem wymarzonego domu. Zajmujemy się także remontami bądź adaptacjami lokali użytkowych takich jak restauracje, sklepy itp. Oferujemy także pomoc w doborze i zakupach materiałów, a także ich transporcie . Na nasze usługi udzielamy gwarancji . Więc wszystkich zainteresowanych klientów którzy nie chcą szukać ekipy począwszy od prac ziemnych przez tynkarzy , glazurników, hydraulików a skończywszy na elektrykach mocujących oświetlenie czy stolarzach zapraszamy do współpracy .
Jedna ekipa jedna odpowiedzialność.
Pozdrawiamy
Andrzej Augustyniak
Jarosław Augustyniak
Dariusz Augustyniak

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług