Oceń wykonawcę

O mnie

Szukacie Państwo fachowej pomocy w zakresie usług elektrycznych? A może potrzebujecie profesjonalisty, który wykona drobne prace związane z domową instalacją elektryczną za rozsądną cenę? Trafiliście idealnie, gdyż moja firma Elektro-Tech prezentuje bardzo wysoką jakość oferowanych usług i cieszy się znakomitymi opiniami wśród klientów.

Firmę Elektro-Tech założyłem w 2003 roku. Od tego czasu miałem okazję wykonywać wszelkie prace związane z instalacjami elektrycznymi, dlatego dzięki dużemu doświadczeniu mogę podjąć się wykonania różnego rodzaju zleceń w tym segmencie. Na co dzień mieszkam w Sudole obok Jędrzejowa, dlatego swoją ofertę kieruję szczególnie do klientów z tej lokalizacji, ale usługi wykonuję także w całej okolicy.

Chętnie podejmę współpracę z osobami poszukującymi porządnego elektryka mogącego wykonać instalację elektryczną w danym budynku. Oferta skierowana jest głównie do właścicieli domków jednorodzinnych, a także mieszkań. Wśród proponowanych usług znajdziecie Państwo:

- wykonanie od podstaw instalacji elektrycznych
- montaż osprzętu elektroinstalacyjnego
- montaż oświetlenia
- montaż rozdzielnic elektrycznych
- podłączanie urządzeń odbiorczych

W zakres oferowanych przeze mnie usług wchodzi nie tylko wykonanie instalacji elektrycznej w danym budynku. Zajmuję się również wykonywaniem różnego rodzaju prac remontowych związanych z elektryką. Oferuję zarówno kompleksowe usługi, w których skład wchodzi wykonanie instalacji, montaż gniazdek elektrycznych, skrzynek bezpiecznikowych, a także w późniejszym czasie żyrandoli oraz urządzeń takich jak piekarniki, okapy lub pompy głębinowe. Dzięki dużej wiedzy i posiadaniu specjalistycznego sprzętu wykonanie sprawnej i bezpiecznej instalacji elektrycznej w danym budynku nie jest dla mnie żadną trudnością.

Jeżeli chcecie Państwo zlecić profesjonaliście wykonanie instalacji elektrycznej w Waszym domu, mieszkaniu czy innym obiekcie użytkowym - zapraszam gorąco do kontaktu!

Wykonywane usługi

Opinie

Instalacja elektryczna

December 21, 2018

Polecam Pana Andrzej jako dobrego fachowca w swojej branży, jest już dla mnie sprawdzonym elektrykiem. Polecam też z tego względu, że został mi zarekomendowany przez dwie osoby.  Skorzystam na pewno w przyszłości.


Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Pozostałe usługi elektryczne

June 12, 2018

Instalacja wykonana szybko i solidnie. Polecam!!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług