Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuję wyroby cukiernicze na zamówienie. Zarówno przy wszelakich okazjach, jak i we własnym zaciszu z kubkiem kawy w dłoni - zawsze jest dobra pora na pyszne, aromatyczne ciasto domowej roboty.

Używam wyłącznie składników wysokiej jakości. Cenię sobie tradycyjne metody, co z drugiej strony nie oznacza, że nie jestem otwarta na nowe wyzwania i doświadczenia.
Słodkości przygotowuję z pasją, przyjemnością i dbałością o każdy szczegół. Liczy się smak, wygląd, a przede wszystkim zadowolenie klienta :)

Jeśli więc potrzebujesz tortu, ciasta, czy innych słodkich tworów na dowolną okazję, wesele, komunię, urodziny, czy też po prostu do domu na poobiedni deser, skontaktuj się ze mną ;)
Chętnie odpowiem, doradzę, pomogę w wyborze lub skomponuję coś nowego w razie potrzeby. Ceny zależą od wielkości, ilości, skomplikowania, składników.

Pozdrawiam, Aneta.

Obszar wykonywania usług