Skontaktuj się z Aneta Podżorska:

O mnie

Studio po.mysł nastawione jest na kompleksowe projektowanie przestrzeni. Celem naszej pracy jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań uwzględniających potrzeby inwestora. Każde nowe zlecenie traktujemy jako indywidualne wyzwanie, dlatego też przed rozpoczęciem prac wnikliwie analizujemy upodobania i przedsiębiorcy. Kładziemy duży nacisk na połączenie funkcjonalności, elegancji oraz satysfakcjonującego efektu wizualnego. Z determinacją dążymy do tego by każda wizjonerska koncepcja była całkowicie świadoma, spójna z otoczeniem i idealnie zbieżna z Państwa gustem. Opracowujemy projekty wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, mebli, elewacji czy stylizacji przestrzeni. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, lecz realizujemy również projekty zdalnie na terenie całej Polski i zagranicy.

Aneta Podżorska Opinie

Projektowanie wnętrz
4 lipca 2019

Pani Aneta przygotowała dla mnie już 2 projekty. Z wykonanej pracy jestem bardzo zadowolona. Współpraca z Panią Anetą to sama przyjemność.
Jest osobą kreatywną, rzetelną, zawsze dotrzymuje terminów, bardzo komunikatywna, otwarta na propozycje klienta.
Zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna.
Gorąco polecam
Barbara

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :)

PO.MYSŁ Architektura wnętrzWykonawca, Ustroń
Projektowanie wnętrz
1 lipca 2019

Pani Aneta Podżorska realizowała dla mnie projekt aranżacji wnętrza domu do generalnego remontu. Do projektu dodała również propozycje konkretnego wyposażenia wraz z adresami producentów. Projekt był bardzo ładny. Pani Aneta trafiła w mój gust, po remoncie dom wygląda pięknie i dobrze się w nim czuję. Pani Aneta wyczuwa gust klienta, słucha uwag, nie narzuca rygorystycznie swojego stylu. Jest bardzo zdyscyplinowana [terminowa]. Z przyjemnością mogę polecić usługi Pani Anety. Jolanta Piotrowska

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię :)

PO.MYSŁ Architektura wnętrzWykonawca, Ustroń

Aneta PodżorskaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług