Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zapraszamy Cię w podróż do Królestwa Piękności. W ofercie naszej wycieczki zapewniamy masaż w blasku słońca oraz szumu oceanu. W naszym salonie cały rok będziesz mogła poczuć jak na najlepszych, ekskluzywnych wakacjach. Tropikalnego klimatu dostarczy pobyt w saunie, gdzie unosi się woń najwyższej klasy naturalnych olejków zapachowych. Bryzę morska natomiast zastąpi jonizacja solna. Nasza najlepsza przewodniczka z pełnym profesjonalizmem zadba o twoje ciało otulając je wyselekcjonowanymi, naturalnymi kosmetykami. Chcemy aby każdy klient był w pełni zadowolony z wizyty w naszym salonie, więc dbamy o każdy szczegół nie zapominając o podaniu aromatycznej herbaty.

U nas otrzymujesz: najwyższa jakość, pełne zadowolenie, troskliwą opiekę oraz profesjonalne podejście. Z nami spędzisz niesamowity czas, odkrywając w sobie prawdziwe, naturalne piękno. Bez ostrego ciecia wydobędziemy z Ciebie to co najpiękniejsze.

Obszar wykonywania usług