Anna Dąbrowska, Superprojekt.pl Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline 33 minuty temu
15 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
4.8

36 opinii

(od 26 klientów)

O mnie

Oferuję pełen zakres projektów wnętrz wraz z usługami towarzyszącymi, takimi jak inwentaryzacje, odbiory mieszkań, koordynacje robót i dostaw, nadzory autorskie.
Z budownictwem mieszkaniowym jestem związana od 2006 roku, uczestniczyłam w realizacji inwestycji takich deweloperów jak Atal, Budimex NIeruchomości, Murapol, Dom Development, Dolcan, a także wykonałam około 400 projektów aranżacji, wnętrz i/lub zmian lokatorskich w lokalach mieszkalnych.

Opinie o "Superprojekt.pl" 36

4.8

36 opinii (od 26 klientów)

Opinia z Fixly

Kasia

Warszawa

Projekt łazienki+2 usługi

Pani Ania jest absolutnie świetną profesjonalistką. Współpraca z nią była dla mnie naprawdę czystą przyjemnością - nawet ze skrawka informacji stworzy kompleksowy, przemyślany i piękny projekt.

Bardzo dziękuję!

Opinia z Fixly

Wojtek

Zambrów

Aranżacje wnętrz+2 usługi

Pani Ania jest niezwykle rzetelną osobą. W wielu przypadkach podpowiadała mi rozwiązania, o których, bez jej pomocy, nawet bym nie pomyślał. Kontakt był sprawny, a na odpowiedzi nie musiałem długo czekać. Jestem w 100% zadowolony z rezultatów, jak i miłej współpracy. Obiema rękami podpisuję się pod zdaniem - "Takich projektów, to ze świecą szukać!"

Opinia z Fixly

Marek

Warszawa

Projekt mieszkania+2 usługi

Pani Ania ma cudowne wyczucie estetyki i umie to połączyć z rozwiązaniami praktycznymi. Jest dobrze zorganizowana, pozostaje w stałym kontakcie z klientem i dokładnie wysłuchuje jego potrzeb. Każda rada Pani Ani okazała się strzałem w dziesiątkę, a współpraca była bezproblemowa. W ramach wykonanego zlecenia otrzymałem piękne wizualizacje wnętrz, szczegółowe rysunki techniczne oraz całościowe zestawienie materiałów. Efekt końcowy jest fantastyczny. Polecam!

Usługi świadczone przez "Superprojekt.pl" 12

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika