Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna, Warszawa:

O mnie

W każdym domu, mieszkaniu kryje się potencjał.
Poznając gusta, oczekiwania, preferencje, zainteresowania i styl właścicieli staramy się wydobyć ukryty potencjał i przekształcić go w funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do życia i pracy. Dążymy do najlepszego odzwierciedlenia charakteru i upodobań klientów.
Zależy nam na wydobyciu potencjału drzemiącego we wnętrzach. Dlatego też projektujemy wnętrza na takie, w których dobrze się czujemy i do których chcemy powracać.

Zajmujemy się aranżacją i projektowaniem wnętrz na terenie Warszawy i okolic.
Projektujemy całe mieszkania, jak i pojedyncze pomieszczenia, małe i większe metraże. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Dbamy o każdy szczegół współpracy, oferując projekty funkcjonalnego i przyjaznego wnętrza dostosowanego do Państwa wymagań.
Na pierwszym miejscu stoi klient. Najważniejsza osoba w projekcie. Mając to na uwadze stawiamy przed sobą wysokie wymagania. Dążąc do perfekcji dopracowujemy każdy szczegół.
Zapraszamy do współpracy. Ze swojej strony zapewniamy pozytywny, utalentowany zespół projektantów zamieniających każdy projekt w wymarzoną, unikalną oraz funkcjonalną przestrzeń do życia.
Zachęcam do współpracy.
Anna Strzałkowska
Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna
www.kuzniaprojektow.pl

Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna, Warszawa Opinie

Projektowanie i aranżacja wnętrz
3 września 2019

Kuźnia Projektów to prawdziwa kuźnia talentu i profesjonalizmu w każdym detalu. Mieliśmy przyjemność współpracować z panią Anią, która przygotowała nam piękny projekt łazienki dopracowany do perfekcji. Na pewno przy remoncie kolejnych pomieszczeń skorzystamy z jej usług :) polecamy wszystkim!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie i aranżacja wnętrz
25 sierpnia 2019Polecam panią Anię i Panią Bożenę. Nasza współpraca przebiegła sprawnie, a projekt zmienił wnętrze nie do poznania. Największym atutem projektantek jest kreatywność i dopasowanie projektu do potrzeb klienta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdym szczególe. Szczerze polecam Kuźnię Projektów.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie i aranżacja wnętrz
26 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna, WarszawaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług