Skontaktuj się z Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna, Warszawa:

O mnie

W każdym domu, mieszkaniu kryje się potencjał.
Poznając gusta, oczekiwania, preferencje, zainteresowania i styl właścicieli staramy się wydobyć ukryty potencjał i przekształcić go w funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do życia i pracy. Dążymy do najlepszego odzwierciedlenia charakteru i upodobań klientów.
Zależy nam na wydobyciu potencjału drzemiącego we wnętrzach. Dlatego też projektujemy wnętrza na takie, w których dobrze się czujemy i do których chcemy powracać.

Zajmujemy się aranżacją i projektowaniem wnętrz na terenie Warszawy i okolic.
Projektujemy całe mieszkania, jak i pojedyncze pomieszczenia, małe i większe metraże. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Dbamy o każdy szczegół współpracy, oferując projekty funkcjonalnego i przyjaznego wnętrza dostosowanego do Państwa wymagań.
Na pierwszym miejscu stoi klient. Najważniejsza osoba w projekcie. Mając to na uwadze stawiamy przed sobą wysokie wymagania. Dążąc do perfekcji dopracowujemy każdy szczegół.
Zapraszamy do współpracy. Ze swojej strony zapewniamy pozytywny, utalentowany zespół projektantów zamieniających każdy projekt w wymarzoną, unikalną oraz funkcjonalną przestrzeń do życia.
Zachęcam do współpracy.
Anna Strzałkowska
Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna
www.kuzniaprojektow.pl

Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna, Warszawa Opinie

Projektowanie wnętrz
30 września 2019

Serdecznie dziękuję za pomoc w urządzeniu wymarzonego mieszkania! Zawsze marzyłam o takim eleganckim i nowoczesnym wystroju, pełnym ciekawych i kreatywnych rozwiązań, które nie tylko cieszą oko ale również są bardzo funkcjonalne. Dziękuję! :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie wnętrz
30 września 2019

Pelen profesjonalizm,usluga na wysokim poziomie,umiejetnosc wsluchania sie w potrzeby klienta.Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Projektowanie wnętrz
3 września 2019

Kuźnia Projektów to prawdziwa kuźnia talentu i profesjonalizmu w każdym detalu. Mieliśmy przyjemność współpracować z panią Anią, która przygotowała nam piękny projekt łazienki dopracowany do perfekcji. Na pewno przy remoncie kolejnych pomieszczeń skorzystamy z jej usług :) polecamy wszystkim!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Kuźnia Projektów Pracownia Architektoniczna, WarszawaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług