Skontaktuj się z Agata Parafińczuk, AOSTA Barbara Żebrowska:

O mnie

Witam serdecznie.

Dziś dzieci nie muszą sprawiać kłopotu podczas Waszego najpiękniejszego dnia w życiu. Rodzice maluchów mogą fantastycznie bawić się na Waszym weselu! Dzieciom również należy się rozrywka i dobra zabawa. Wychodząc naprzeciw potrzebom Par Młodych oferuję swoją pomoc.

Zapraszam na moją stronę (jest jeszcze w budowie):
http://agataparafinczuk.wixsite.com/mojawitryna

W czasie, kiedy rodzice będą szaleć na parkiecie i wznosić toasty za Wasze szczęście, my przeniesiemy dzieci w świat zabaw i gier.

Jeżeli szukasz energicznej, pełnej pomysłów i pasji animatorkę – myślę, że jestem odpowiednim wyborem. Zachęcam do zapoznania się z moimi atrakcjami oraz galerią zdjęć.

Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi- jestem magistrem pedagogiki, pracowałam w przedszkolu, prowadziłam korepetycje dla dzieci, byłam opiekunką oraz animatorem zabaw urodzinowych. Od 3 lat zajmuję się organizacją zabaw dla dzieci na weselach. Dodatkowo współpracuję z wieloma znanymi firmami- jestem dziecięcą animatorką BMW (Karkonoska), Areny, marki NeoNail oraz kilku przedszkoli.

Istnieje możliwość zorganizowania dzieciom czasu na różnorodnych imprezach okolicznościowych- chrzciny, komunie, festyny, bale, andrzejki, halloween. Organizuję również urodziny dla dzieci w Państwa lokalu. Cena od 140 zł.

Atrakcje:
- skręcanie balonów
- malowanie twarzy specjalnymi farbkami
- tatuaże
- pokaz wielkich baniek mydlanych i dla chętnych próba samodzielnego puszczania (może być on wykonany dla wszystkich gości weselnych)
- wystrzałowe balony z confetti
- zabawy z tęczową chustą
- doplatanie kolorowych warkoczyków
- zabawy z DJ lub orkiestrą
- przygotowanie prezentu weselnego dla pary młodej
- zabawy plastyczne
- gry integracyjne, tańce

Dojeżdżam na terenie całego Dolnego Śląska, Wrocław + 5 km dojazd gratis, dalsze odległości do ustalenia.

Agata Parafińczuk, AOSTA Barbara ŻebrowskaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług