Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Arkadiusz Kupper:

O mnie

Prowadzę firmę specjalizująca się w remontach, pracach wykończeniowych domów, mieszkań i apartamentów. Świadczę usługi na terenie całego województwa pomorskiego oraz sporadycznie w innych części kraju.
Moją specjalnością są łazienki wykonywane w bardzo wysokim standardzie, realizuję projekty pracowni projektowych. Klient może liczyć na moje doświadczenie, fachowa pomoc oraz doradztwo. Wykorzystuję wysokiej jakości materiały oraz sprawdzone technologie. Gwarantuję terminową realizację, wysokiej jakości wykonawstwo, zachowanie czystości w miejscu pracy oraz dbałość o detale.

Arkadiusz Kupper Opinie

Instalacja elektryczna+2 usługi

Instalacja ogrzewania

Instalacje sanitarne

3 sierpnia 2019

Współpraca wzorowa, bez zarzutu. Realizacje profesjonalne, dokładne, na najwyższym poziomie. Potrafią rozwiązać każdy problem. Ceny rynkowe. Rozliczenia na bieżąco, uczciwie. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
11 lutego 2019

Solidny fachowiec, wsdystko zgodnie z umową i w terminie. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Arkadiusz KupperWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług