Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Arma-San Łomianki - ogrzewanie, technika grzewcza, usługi hydrauliczne.

Firma Arma-San powstała w 1995 r. w Łomiankach i dzięki Państwa zaufaniu istniejemy do dziś. Od początku swojej działalności stawialiśmy szczególny nacisk na wdrażanie nowoczesnych technologii z dziedzin: technika sanitarna i technika grzewcza. Obecnie w swojej ofercie posiadamy urządzenia grzewcze - kotły na paliwo stałe, kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz wiele innych urządzeń i rozwiązań.

W skład naszej oferty wchodzą produkty renomowanych producentów: Viessmann, Wolf, De Dietrich, Buderus, Ariston, Immergas, Stelrad, Uponor, Flamco, Koło i wielu innych.

Nasza misja to klient obsłużony od montażu kanalizacji przez wykonanie instalacji c.o., c.w.u., montaż kotła aż do wyposażenia łazienek. Współpracujemy z wieloma firmami instalacyjnymi, hydraulikami, glazurnikami i dekoratorami wnętrz. Posiadamy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obecnie zapraszamy Państwa do naszej siedziby głównej w Łomiankach ul. Warszawska 185, jak i do naszych filii w Kobyłce przy ul. Nadarzyńskiej 124, Leoncinie - Michałowie 1 oraz nowo otwartej siedziby w Czosnowie przy ul. Warszawskiej 28.

Naszym atutem są pełne magazyny - większość z 9000 tys. pozycji katalogowych posiadamy "od ręki" a artykuły nietypowe sprowadzamy w możliwie krótkim czasie.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług