Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jestem bardzo doświadczonym architektem z między narodowym doświadczeniem. Po kilkunastu latach powróciłem w rodzinne strony gdzie czuję się najlepiej.
Z zakresem moich usług można się zapoznać na stronie :

www.artdraco.wixsite.com/artdracodesign

W branży posiadam ponad 20 lat doświadczenia.
Zakres usług:
- projektowanie wnętrz, projekty elewacji budynków , projekty architektoniczne
- analiza inwestycji
- doradztwo w sprawie zakupu nieruchomości - ocena stanu technicznego obiektu wraz z wyceną prac adaptacyjnych / remontowych
- budżetowanie
- projekt aranżacji wnętrza ( 3 etapy - analiza funkcjonalno-przestrzenna / wizualizacja / opracowanie techniczne )
- projekt można uzupełnić o wskazania materiałowe / kosztorys
- nadzór nad jakością wykonywanych prac

Realizuje projekty, których podstawą jest funkcjonalność / ponad czasowość / estetyka i przede wszystkim mądre zarządzanie budżetem inwestora - umożliwiające zmaksymalizowanie oszczędności przy utrzymaniu wartości projektowych.

Doskonała znajomość technologii budowlanej / chemii budowlanej / przepisów prawa / umiejętności manualne w wykonywaniu wszystkich prac budowlano-remontowych stanowi główny fundament wparcia inwestora w każdym etapie realizacji.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług