Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Łukasz Karwacki, Art-Pro Stolarstwo:

O mnie

Szanowni Państwo,

Celem Art-Pro Stolarstwo jest tworzenie stolarki z pasja na najwyższym poziomie. Efektywnie wykorzystujemy czas przeznaczony na realizacje zamówienia, jednocześnie dbając o wysoka jakość naszych produktów.

Nasz sukces polega na umiejętności połączenia profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Wykonujemy wysokiej jakości meble na wymiar – meble kuchenne, meble łazienkowe, garderoby, szafy wnękowe, zabudowa poddaszy, schody oraz inne nietypowe elementy wystroju wnętrz.

Poza meblami z płyty laminowanej oferujemy także meble wykonane z forniru naturalnego, modyfikowanego, MDF lakierowanego oraz drewna. Wykonujemy usługi lakiernicze oraz fronty na zamówienie klienta.

Materiały, których używamy wyróżniają się szeroka gamą kolorystyczna jak i strukturalna.

Akcesoria meblowe przez nas używane jak np. Blum, Hettich, Rejs, Peka charakteryzują się wysoka jakością i trwałością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od doradztwa, projektu wraz z wycena, pomiarów, wizualizacji 3D, wysokiej jakości wykonania naszych wyrobów, transportu i montażu.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Łukasz Karwacki, Art-Pro StolarstwoWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług