Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

WITAMY NA STRONIE FIRMY ArtPerfect

Firma zajmuje się produkcją i montażem mebli na wymiar, według zamówienia klienta.

Od 2009r wykonujemy meble kuchenne, szafy wnękowe, meble łazienkowe, garderoby i inne meble na zamówienie.

Wychodzimy z założenia, że każde wnętrze jest inne, jego wygląd powinien odpowiadać indywidualnym preferencjom i życzeniom użytkowników - zarówno pod względem gustu, jak również funkcjonalności. Staramy się zatem dokładnie poznać oczekiwania klienta aby je spełnić.

Idziemy z duchem czasu, dlatego staramy się, aby meble, które wykonujemy zawsze odpowiadały obowiązującej modzie i trendom. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble tak, aby pasowały do każdego wnętrza. Na naszym koncie mamy wiele różnorodnych projektów mebli na wymiar. Wyposażamy zarówno mieszkania - tworząc meble do kuchni, łazienki, sypialni czy korytarzy, jak również wyposażamy meblami na wymiar lokale biurowe i sklepowe.

Bogata oferta handlowa, wysoka jakość produktów, komponentów oraz materiałów i surowców, nowoczesna technologia wyrobu mebli, profesjonalna załoga - to najważniejsze atuty.

Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w Warszawie i okolicy 100 km.

ArtPerfect to :

*Wysoka jakość usług *Szeroka gama detali*Profesjonalne doradztwo*Dojazd do klienta i pomiar*Wniesienie i montaż w cenie*Dotrzymywanie terminów*Konkurencyjne ceny*Zadowolenie klienta

Zadowolenie klienta jest najważniejsze !!! 😊😊😊

Opinie

Meble na wymiar

2 lipca 2019

Wszystko super, bardzo dobra komunikacja, punktualnie i terminowo, bardzo polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Meble na wymiar

23 marca 2019

Pan Łukasz super profesjonalnie podszedł do wykonania szaf. Doradził nam przy planownaiu szaf, przedstawił wszystkie 'za' i 'przeciw' różnych rozwiązań, przedstawiał alternatywy. Meble są solidnie wykonane i ładne. Panowie podczas wstawiania szaf dbali o nasze mieszkanie, zachowanie czystości na klatce, dzięki czemu i my i sąsiedzi wyszliśmy cało z przygody :) Praca jest wykonywana na podstawie wyceny i podpisanej umowy, więc nie ma po drodze żadnych niespodzianek.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Kuchnia na wymiar

7 lutego 2019

Polecam , szafy wykonane solidnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług